Rašyti komentarą...
Vaikai mokosi sau. Savo ateičiai. Tas lankokymas bei žinių įsisavinimas ne mokyklos ir ne švietimo ministerijos reikalas, o vaiko.or jo tėvų.
Taip, lankomumas gal ir pagerėjo statistiškai, bet kenčia visi. Švietimo ministerija nepažįsta mokinių, nežino vidinių priežasčių, kodėl toks blogas lankomumas. Geras mokinio lankomumas negarantuoja gero pažymio. Žinoma, yra mokinių, kurie paprasčiausiai „tingi“ dalyvauti užsiėmimuose, bet mes nesusimąstome „na kodėl nėra motyvacijos?“. Empatijos mokytojui ir mokiniui visiškai nėra iš visų pusių. Žinoma, lengva pasakyti, kad mokiniai neatsakingi, išlepinti, o mokytojai perdeda. Dabar turime medicinos srityje dirbančių žmonių, kurie kalba apie problemas, kurias sukėlė tokios taisyklės. Na, o tie, kurie kelia didelį triukšmą dėl to, kad tėvai vidury mokslo metų atostogauja su mylima šeima, man atrodo tiesiog juokingai. Jei manote, kad savaitė ar dvi labai pakeičia rezultatus, aš net nežinau, ką jums pasakyti. „Rodo blogą pavyzdį“ kokį pavyzdį? kad laiko praleidimas su šeima turėtų būti prioritetas? Baigdamas pasakysiu, kad kiekvienas turi žengti žingsnį atgal ir gerai pagalvoti.
Tai kas trukdo Jakstui ir Dulkiui kalbetis? Nepaimamas botagas…
Paskaičiuokim. 5 dienos x 9 mėnesiai = 45 dienos per mokslo metus. Jei per mėnesį 22 mokslo dienos, tai tėvai gali pateisinti du mokyklos nelankymo mėnesius. O tokių tikrai yra, ir ne vienas. Kai kurie tėvai teisina praleistas pamokas "užsimerkę".
Štai dar viena landa simuliantams. Todėl mokytojai ir nori, kad pamokas pateisintų gydytojas, ypač jei vaikas praleidžia daug pamokų.
Pedagogai "dulkina" medikus, o tie tyli kaip visada.
Bukagalviai pedagogai, kai pasiimsime tėvai vienu meyu biuletenį, tai žinosite SODRA, vaikai nepasveikę po tų 5 dienų leidžiami į mokyklą, vaikai visi kosti aplinkui klasėje, o mokytojai laukia kol visi užsikrės ir persirgs per atostogas.
Tevai yra atsakingi uz savo vaiku ismokslinima ir prieziura . Valdininku armija imituoja darba isgalvoja kliutis tevams ir vaikams .Taigi reikia tiket tevu zodziune valdininkais.
,,5 dienos+2dienos (šeštad.ir sekmad.)=7dienos ir jei vaikas nepasveiksta per 7dienas tai jau šiaip ar taip rūpestingi tėvai turėtų nuvesti vaiką pas gydytoją"... na ačia tikriems atvejams, o sukčiams tai negalioja, jie nori sukčiauti ir toliau...
@Pranas ir vesk, jeigu tau reikia iš poliklinikos dar vienos ligos ir psichoterapinės pagalbos.
@Pranas Prano vaikai pagal komandą suserga nuo pirmadienio ir ne kitaip, todėl jam įkrenta savaitgalis.
Aritmetika teveliams ne kazka... kiek jusu snargleputys gali sirgti per sezona? 1/2 kart
O gal nei vieno? Tai tu 5dienu pakanka ir apsidraust ir apsicoulpt.
Propagandinis straipsnis, kad vilnius serga,, vėžiu,, o LIKUSI LIETUVA susitvarko.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų