Rašyti komentarą...
pagal požymius tai greičiausiai žmogui buvo insultas,jei sunku buvo susikalbėt,čia visi insulto požymiai
Ilsėkis ramybėje Treneri. Užuojauta artimiesiems
Nes jis nesirgo jokia korona!kiek galima mulkinti zmones?daugiau jokiu ligu nera, tik koronas!
Dabar jau jeigu žmogus numirė, tai jau nuo koronos. Jau net juokinga darosi, kaip mulkinami žmonės, daromi marionetėmis
Na čia su tomis mirtimis panašiai taip: Ėjo bobulė į parduotuve duonikės, Ja nutrenkė automobilis. Mirties liudijime išvada ,,mirė nuo carona viruso. O jei rimtai, tai žinau kaip dirba kai kurie Šiaulių respuplikinės ligoninės gydytojai. Teko susidurti. Aš ne tik, kad žmonių, savo šuns gydyti nepatikėčiau. Tokia jau ta realybė.
Jazjau jazau mirtis kazkokia keista
Kuo toliau tuo vis labiau pradedu tiketi kad virusu mes apkreciami tycia...
O cukraus kiekį kraujuje kas nors susiprato patikrinti? O ,kad užsikrėtus koronavirusu greit ima formuotis trombai ir dėl to plaučių uždegimas tampa pavojingas .Jei visus gydys tik tais preparatais,kurie būk ,naudojami prieš virusą,o ne domėsis kitų šalių medikų praktika,tai mirčių tik daugės.
Kokie mes protingi,kiek daug ismanom,bet bukit geri,ka cia veltui purvais drabstot,ateikit paragauti tos ,,skanios ir lengvos,, duonos,tiesiog pabukit savanoriais,norit ,prasom,gal kitaip imsit galvoti.Is kur tiek pykcio ir neapykantos pas jus,o mediku nuomone visai kitokia,nereikia jiems nei tu priedu,nei paramu,tiesiog reikia tik buti sveikiems ir nesirgti.Darbas be galo sunkus.Bet ar verta tai aiskinti.Loja tas,kas nieko nedaro
@Mociute ne rašyk nesamonių
Į viršų