Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Impot.e.ntai ten ,o ne specialistai. Tas dal..baj.obas dar sako meška užmigdyti net ir patiems rimčiausiems yra reikalu. Pataikai ir miega , bet tikriausiai ten visi su snukia. is pragertais sedi ir 5 metru i prieki nemato. Paimsim paprašysim medžiotuju tegul nušauna ,o tie mldc sako b..y.bi čiulpkit gaid.žiai.Toks jausmas ,kad mūsu institucijos kaip kokie neand..artalai psichiškai neigalūs . Geriau nuvažiuos prie kūdros geriau kpkiam senukui bauda užmes,kad leidimo žvejot nenusipirko.
AM medžiotojams liepė mešką likviduoti!!! Medžiotojai atsisakė.
@AM - lauk incorpore Aplinkos ministerija pasirodė visu gražumu - nei veiksmo, nei kompetencijos. Siūlo šaudyt gyvūnus...Ir kokie avinai ten sėdi?
Reikėtų mešką užmigdyti šūviu su migdomaisiais ir išgabenti į mišką. Problema būtų ją pakelti ir įdėti į mašiną, daug sveria. Ten kur meškų daug, tai gan dažna situacija. Meškos aktyvios.
@Manau Ir jūs manot,kad ten kur nuvešit ji ramiai toj vietoj bus.Šita ar kita vėl toliau bastysis po laukus ir miestus,ieškos maisto ir kitų lokių.
Atskleidė ne astkleidė. Gėda, kelintą kartą demonstruojamas neraštingumas.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų