Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Palaukit o tai Baltarusijoje karas? Griauna namus, plėšia, kankina žmones, veja lauk??? Jie gali ramiai parduoti savo sveiką, su visais unitazais turtą ir išvykti į bet kurią pasaulio vietą. Juk turi iš ko gyventi. Bet nori, atleiskite, parazituoti. Kad nemokamai apgyvendintų, nemokamai gydytų, vaikus mokytų ir t.t. o jie ką,- karo pabėgėliai?
Atkūrti Lietuvos Didžiąją kunigaikštystę, sutvarkytumėm geopolitinius reikalus tiek su Krymu, tiek su Karaliaučiumi, tiek su Gudija. Civilizuoti Gudijos, Ukrainos žmonės prabalsuotų, nes jų istorija atsimena – prie lietuvių buvo geriau.
@Reikia Prajuokinote:)))
Lietuvoje Ukrainiečiai turi išskirtinį statusą ne dėl to, kad jie karo pabėgėliai, o dėl to, kad jie - Rusijos sukelto karo pabėgėliai. Nesvarbu, dėl kokių priežasčių jie pabėgo: ar nuo mirties, ar norėdami išsisukti nuo armijos, ar geresnio gyvenimo ieškodami, ar prisidirbę nuo teisėsaugos - visi vertinami vienodai. Tuo tarpu baltarusiai vertinami skirtingai: Cichanovskajai ir jos aplinkai - visapusiškas aprūpinimas ir kėlimas į padanges, o eiliniai Baltarusėliai - masė, neverta mūsų valdžios dėmesio.
Baltarusiai - mūsų kaimynai dabar... Netgi žemiečiai : kadaise gyvenom toj pačioj žemėj prie LDK, carinės Rusijos, TSRS ...
@D. Prie Vytauto Didžiojo Baltarusiai buvo mūsų bendros valstybės tauta, prie Vytauto Landzbergio - mūsų priešai.
@Priklauso nuo valdovo Baltarusiai nėra mūsų priešai, bent jau ne visi. Bet Baltarusija dalyvauja kare prieš Ukrainą kartu su kacapais. Baltarusių niekas nežudo, neprievartauja, negrobia jų turto, jie gali viską parduoti ir emigruoti, pas juos nėra karo. Bet dauguma baltarusių yra Lukašenkos ir Putlerio gerbėjai, daug baltarusių palaiko karą prieš Ukrainą.
@Priklauso nuo valdovo Dunduk,tu net nežinai kas Lietuvos valdovas.Tfu,derevnia.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų