Rašyti komentarą...
Musu miestas Kaunas turi daug sansu! Del sostines neramu, bet ar isdristu Zuokas nueiti i toki kluba??????? Juk meras valdo miesta ar ne?! Jo pareiga zinoti kas vyksta sostines kavinese, ar pats meras Arturas gal bijotu savo padorumu pamatyti ir tik tuomet pareiksti tautai savo nuomone! Nu va sitas, va isdriso uzmesti aki i kita pasauli! Dabar jau laikomas savu! Ten nenuejes nieko ir nesuzinosi!!! Sekmes knisantis pletku rinkiniuose! As paprasta piliete, galiu tik patiketi pletkais, nes tikrai plaukai siausiasi vien pagalvojus, koks drasus yra Simasius!!! Matosi, kad jam idomi Lietuvos ateitis! Sekmes bukagalviai!!!

„Google“ dabar moka $ 17,000 iki $ 22,000 Per mėnesį už darbą internete iš namų. Prie šio darbo prisijungiau prieš 2 mėnesius ir per pirmąjį Sio darbo mėnesį uždirbau $ 20544. Galiu pasakyti, Kad mano gyvenimas gerokai pasikeitė!

>>> w­w­w­.­W­e­b­J­o­b­9­9­.­C­o­m
Jei Simasius su homoseksualistu atstove Armonaite vienoje kompanijoje, tuomet balsuosiu uz Zuoka. Simasiau, tai kaip ten su homoseksualistais, propaguoji ar esi normalus?
Idomi kad taryboje tevas pasikviecia.prie lovio.ir sunelius.jie yra verslinininlai.stato.istisus.ivartalus gerai varo.versla.o tevas jiems gerai parupins.geros zemes.prie.Neries.ar.Panemuneje. Biznis seimos geras dalykas byra pinigeliai.ir jiems.labai gerai.ir merui gerai. Ka mano.kiti rinkejai kuriu netenkina tokie.giminysteß saitai.su paciu meru
@Rinkejas Ateis laika mental ear parody savo tiara voids,Lietuvoj daugumoj buve jegos strukturu atliekos valdzioje Mullins liquid.
DABAR AISKU KAD ZUOKAS VALDYS VILNIU. SUPER ARTURAI.
Degutienė kitaip kalbejo kai tata anukėli pakiso va taip yra kaip yra a ne ir nereikia čia nieko malti viska žinom
pagarba Kauno merui
koks pavydas grauzia politologus,kad pralaimejo anukelis
Tata savo anuka gabriuka mums per prievarta ibruko , o ka jis padarė gero Lietuvai ir žmonėms ugi nieko tik sau milijonus tempia
@Pastaba Kas kam ką bruko??? Partija išsirinko lyderį, prie ko čia jūs??? Matjošaitis bruka savo sūnus į tarybą - tai nieko?
Galejo Matijosius garbingai ieiti ir uzbaigti sita kadencija, tai ne, susikviete sunelius prie lovio. Socialine nelygybe kas nors paskaiciuos???Reiktu keisti istatymus, jeigu norime issaugoti demokratija.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų