Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
atlyginimas turi priklausyti nuo mokiniu skaičiaus, mokytojo kvalifikacijos, nepamirštant ilgų mokytojų atostogų bei mokinių poreikio korepetitoriams( " moko", o po pamokų tas pats mokytojas dar uždarbiauja)
Rekia tikrinti direktorius mokyklu ju dokumentus algolapius
Tiek to, tik pedagoginiam darbui buvo paskirtas gyvenimas. Darbas kalendorinis, susijęs su gamta, su konkrečiu žmonių gyvenimu,tai nereikia trikdyti nuoseklaus ugdymo proceso, nereikia glamžyti dokumentų, nereikia derėtis. Kažkodėl vadovai mėgsta aiškinti smulkmenas, o nepastebi esminio dalyko.
Egidijau, gal pats ir krapštei tą nosį per pamokas ir nieko neišmokai. Dabar reikia arti. Pats matau nori, kad tau už atėjimą į darbą mokėtų ir toliau galėtum krapštyti nosį kaip mokykloj. Žinom,tokių labai daug dabar yra.
Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. atlyginimai mokytojams pradėti skaičiuoti už etatą, o ne už atskiras valandas. Tai leis mokytojams atlyginti už visus mokyklos bendruomenei atliekamus darbus, ne tik pamokas ir su jomis susijusią veiklą.
Kaip suprasti? Juk tas etatas ir yra tos atskiros valandos. Ir tas valandas duoda nevienodas. pvz. konsultacijos 0,25, o kitoje mokykloje 1val. pasiruošimas pamokoms ir sąsiuvinių taisymas tos pačiomis sąlygomis mokytojams skiriamas skirtingas procentas, budėjimas pertrauku metu, dalyvavimas įvairiuose posėdžiuose net nėra, o kitoje mokykloje yra . Taip tose mokyklose ir susidaro etatas. O kai gauni po 0,25 val. už įvairiais veiklas arba už kitus darbus nemoka, nes nėra pinigų, tai ta trečia kišenė už visus papildomus darbus gaunasi labai skurdi.
Nuo kada mokytojai bl aria.sedi sau siltai klasese ir krapsto nosi.dar jiem matai algas kelk.tie kurie istikro aria statybininkai valytojos pardavejos jie tikrai aria ir bl taip neverkia kaip mokytojai kurie sedi siltai ir tikrai nepatiria to ka patiria tie kur isvardinau.
@Egidijus Labai norėčiau pažiūrėti kaip atrodytum mielas Egidijau atvedęs 8 pamokas klasėse kuriose yra po 30 ir daugiau mokinių ir iš kurių daugiau negu pusės požiūris į mokytoją toks kaip tamstos.Va tada ir palygintume kas labiau pavargo mokytojas ar valytoja.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų