Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
"Seimo specialistai galėtų įrengti bet kokią apsaugos sistemą, tačiau tai vis vien neapsaugotų nuo elektroninių įsilaužėlių."
Tikra tiesa. Bet, pasirodo, seimūnams svarbiau pramogos darbo metu, negul tvarka...
seimas pasistate darbo vieta, o kad neprailgtu ju darbas dar uzsigeide ir interneto, kad galetu i nuogas moteris ar vyrus paziureti. tai koks ten darbas, jei slampineji visa diena po interneta.
rekomenduoju puslapi seimo nariams porno.lt, ten rasite labai daug geru dalyku, pvz kaip reikia ka nors svarstyti ir dirbti bus linksmiau
Vat jums klasikinis asilų cikliukas.
Na ir greitai "isdygo" nauja sale: niekas nieko negarsino, niekas nezinojo, kas ten bus, 55mln. litu is musu kisenes ir nera. Kuo ji geresne? Ar kad dienos sviesa pasirode? Na dabar visi patogumai vietoje, galima ir nosies laukan neiskisti
Kuo daugiau klausimų - tuo gilyn į pinigus. O klausimų gali Dar priminkim tik sugalvotą apklausą dėl "pasitikėjimo" seimu.
Ir dar kiek nežinom, ko ten sugalvojama

Skaitomiausios naujienos




Į viršų