Rašyti komentarą...
isvaryti is to seimo,o,kur jie pritaps?? Tai tinginiai visiskai neturi supratimo apie fiziska darba,apie pragyvenima is minimumo
Kam spardytis politikoj, jei jau prisišiukšlinai- turėk orumo.
Lenkishka padla shis gyvunas
Man kazkaip tas ziniasklaidos puolimas per visa menesi atrodo juokingai. Jie stengesi istraukti kuo daugiau netgi netikrindami informacijos iki galo. Todel buvo ir tikroves neatitinkancios ir netgi melagingos. Dabar klausimas, kam sito visko reikejo. Manau greitai suzinuosime, nes matosi ministras ryztingai emesi tvarkyti buvusio ministro uodegu. Nors nesu LLRA-KSS gerbeja cia jiems reikia pripazinti tiesa, kad stengiasi del paprastu zmoniu nepaisydami, kas ka pasakys. Malaciai.
gerbiamieji, pažiūrėkit, kur jis kasa, ir randa ! "Lietuvos geležinkeliai,L. Paštas. Štai kodėl taip skubiai jam siuvamas "kompromatas". Siūlau palaukti, tegu dirba, yra galimybė atkasti milijonus...Iki šiol buvę ministrai tik taškė milijonus. Tiesa, Masiulis šiek tiek patvarkė "Lietuvos Geležinkelius", nes tai buvo partijų "dramblių kapinės", gal dėl to jį ir nustūmė, galvojo paskirs kvailelį, ir darys ką nori. Bet Norkūnas irgi ėmėsi darbo, gal kas išeis?
Reiskia jis ant Prezidento.....
Iskraustysim ji jei pats neiseis. I pensija paleisim senuka.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų