Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
O gaila, kad dar du buduliai liko toliau siautėt...
Jūstiniškėse,kai tik naktis-prasidėda lenktynės,svyla padangos tik.Leistinas greitis 30km/v,stovi greičio lėntelė-rodo 91km/v.Prasidėjo,kai patiesė išvažiavimą į aplinkėlį.Motocikjai krosiniai,kvadrociklai.Zjb suproėktavo.
@Edzka
Tai ko sedit prideje i kelnes? Primetykit vyniu. Ar molotovu pora. Gyvenime nenores uzsiiminet nesamonem.
Tegul dėkoja aukščiausiam ,kad viskas taip pasibaigė,aukų išvengta.
Jei būtų varę ne su Volvo, tai būtų ir patys pabirę.
SVOLOCIAI ,UZ PAUTU IR I SIENA !
šiukšlės važiuodami su šiuškle. trenkės į šiukšlines ir pabiro kaip kas - šiukšlės
Kiek buvo ipises Volvo vairuotojas.... .
Visa laime, kad kelyje niekas nepasitaike.
@Mario
Kaip ne, stulpas ir šiukšlinės
Štai kur tėvai kad nemato kad vaikų nėra namuose tokia valandą nepilnamečiai 10 valandą vakaro turi būti namuose nebent tėvams nerūpi vaikai ką jie veikia ir kur jie laksto naktimis.
@Nezinomas
Vaikus auklėti jei jie turi teisių daugiau už tėvus o pareigų jokių? Ne tėvams sakyti reikia o vaikų teisems. Vaikas turi tik tada teisės įgauti kai vykdo jam priklausančias pareigas. Visokie supisti teisių gynėjai tokį vardą ką padarė. Vaikai elgiasi kaip nori ir nieko pasakyti yra jiems negali.tu galvoji kad tokie geriantys nepilnamečiai tėvų klauso? Matyt dar tėvai į skura nuo jų gauna. Tokie tik suprastų vyrišką pokalbį jei gerai pistum į čainyka, kitaip jiems viskas px tėvai baudas sumokės
@Nezinomas
Turbut pas pedikus butu buve saugesni pilieciai.
Po to toks žmogus gaus vairuotojo pažymėjimą ir toliau darys avarijas o tokiems nereikia išduoti vairuoto pažymėjimo niekada ir niekur
@Pensininkas
Niekada nesakyk niekada.
@Pensininkas
jau išmoksta vairuoti prieš gaudami teises.
@Pensininkas
O dabar jam reikėjo pažymėjimo, kad pasivažinėti?
@Pensininkas
Nunu dabar tai tik vairuotojo pazymejimas sutrukde issitaskyti
@Pensininkas
kad važinėtu be pažymėjimo ir elementarių žinių! Bravo, puiki mintis
@Pensininkas
Tokiem kaip matai net teisiu nereik ;) kad ir neišduos - vairuos.....
Naktį Vilniuje išsitaškė „Volvo“ su girtais nepilnamečiais