• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Orus Lietuvoje rytoj lems didelė žemo slėgio sritis ir aukšto slėgio sritys rytuose bei vakaruose, praneša sinoptikas Naglis Šulija.

Orus Lietuvoje rytoj lems didelė žemo slėgio sritis ir aukšto slėgio sritys rytuose bei vakaruose, praneša sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

„Lietuvoje šiandien vyravo debesuoti orai, vietomis lijo, kai kur ne taip jau menkai. Šį vakarą kurį laiką dar lis šalies rytuose, bet netrukus po vidurnakčio liausis ir galiausiai išsigiedrys visur. Rytoj iš naujo apsiniauks ir daug kur palis, vietomis smarkokai, galbūt ir su perkūnija“, - sako jis.

Anot N. Šulijos, Lietuvos link jau kuris laikas plaukia gaivūs orai iš vakarų. Šis srautas dar nenutrūks, todėl artimiausia naktis bus gaivoka – atvės iki 9–11 laipsnių, tik kai kur liks 12–14 šilumos. Rytoj šils iki 20–22, pietuose 24 laipsnių šilumos, prie jūros bus apie 17–19 laipsnių.

„Kitaip tariant, esminių permainų kol kas nebus“, – teigia sinoptikas.

Šį vakarą palis šalies rytuose, dieną – daug kur, vietomis gausokai ir su perkūnija. Kol kas karšta nebus: naktį atvės iki 9–11, tik kai kur 12–14 laipsnių, dieną šils iki 20–22, pačiuose pietuose 24, prie jūros 17–19 laipsnių.

REKLAMA
REKLAMA

Atskleidė, kada sulauksime orų pokyčių

Trečiadienį vietomis palis ir naktį, ir dieną. Naktį atvės iki 10–12, kai kur liks 13–15 laipsnių, dieną šils iki kuklių 19–21 laipsnio, šalies vakaruose bus apie 16–18.

REKLAMA

Ketvirtadienio naktį kai kur, mažai ir trumpai, dieną daug kur trumpai palis, dieną kur nors ir su perkūnija. Naktį vėl apie 10–12, prie jūros bus apie 14, dieną šils iki 19–21 laipsnio, šalies vakaruose bus apie 16–18.

„Ką gi, kol kas gaivu ir drėgna. Posūkis į šiltąją pusę numatomas sekmadienį, kai Lietuvos link ims keliauti vis šiltesni orai“, – nurodo N. Šulija.  

Orai Europoje

Didžiojoje žemyno dalyje vyraus debesuotas su pragiedruliais dangus, kai kur debesys bus stori ir vandeningi.

REKLAMA
REKLAMA

Kaitra rytoj slėpsis Egėjo ir Juodosios jūros pakrantėse, bet didžiojoje žemyno dalyje bus ganėtinai gaivu.

Apie tai ir skaičiai. Romoje palis ir šils iki 27 laipsnių, Barselonoje debesuota, nelis ir šils iki 22. Paryžiuje debesuota, nelis ir šils iki 17, Londone irgi debesuota ir viso labo 15 laipsnių. Berlyne truputį palašnos ir šils iki 17, Varšuvoje bus debesuota, nelis ir šils iki 23 laipsnių šilumos.

Eik miegot
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų