Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Balsuosime tik uz Drasos kelio partija,nes norime pokyciu musu salyje.Sekmes,sveikatos,istvermes musu drasuolei N.Venckienei,J.Varkalai-puikus tendemas!!! Neabejojame,kad zmogus patyres baisu abejinguma,cinizma,pasityciojima,neteisybe,isduotas kolegu,patyres artimo mirti-negali likti abejingas svetimo bedai ar skausmui.Pasitikime Jumis Neringa,gerbiame ir mylime.Te apsaugo Jus Dievas ir suteikia Jums stiprybes!
savo triedalus reikes islaizyti,taip kad labai neskubek.
Venckiene, jei jau atsigavai tiek, kad reikštum pretenzijas ir reikalvimus prezidentei, tai marš greitai į prokuratūrą parodymų duoti.
Iš Rusijos.....CHA...CHA...CHA...CHA...
@''''
teisingai iškelta problema. Yra N pavyzdžių, kai turistai pakliuvę į bėdą užsienyje nesulaukia deramos pagalbos, bet veikiau susiduria su Lietuvos pareigūnų abejingumu. Taigi viskas gerai - už tokius ir reikia balsuoti rinkimuose, nebent esi kvailys ir nori toliau gyvent drumstame vandenyje, kur nesimato nešvarių darbelių.
...atsibuskit,naivuoliai,tikiuosi jūs čia juokaujate kad balsuosite už tą aferistę...Tik iš tokių fantazijų Lietuvoje gimsta anekdotai...
Jiems ir taip gerai gyvenasi ir ko čia rūpintis,jei darbo valandos baigėsi,tikrai reikia pasimokyti iš Rusijos,mūsų niekas negina,o tik paleidžia 240 gorilų su dujom ir šokais,mes tą puikiai žinome.Žmonės matote kur lenda žmoniškumas ir rūpestis,tik už DK.
Tikra vargšė, kiurkso pasislėpus nuo teisėsaugos namuose ir rašinėja nesąmones į TV žinutes, kad "eletoratas" nepamirštų. Dar reiktų pridėti, kad nė nerausdama lygina save su Havelu ir Politkovskaja, nu tikra kovotoja už žmogaus teises...Tfu, jau toks bjaurus tvaikelis nuo tos poniutės, gėda net iš šono ją stebėti.
tikrai , jei vencke sekancia savaite atitemps i Panevezi , pazadu , leisiu sau is laimes apsitriesti, o tu tur but apsitriesi is baimes?
neapsitriesk
vienodai jiems tie zmones ...kaip ir pati Venckiene jiems ten vienodai.nori sunaikinti galimai zmogu ir galimai sukurpti byla is nieko...baisu,kosmaras kaip prezidente nieko nedaro del mergaites..is kur toks abejingumas tiek zmonems ,tiek vaikui???.
N. Venckienė ir J. Varkala susirūpino diplomatinės pagalbos užsienyje spragomis