Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
"Drąsos kelias" politinė partija
Visoms tarnyboms ir visiems specialistams, galintiems pagelbėti mergaitei, yra ir bus pranešta. Mergaitės artimieji, su kuriais ji dabar gyvena, nieko nesprendžia ir nieko nedaro. Viską sprendžia ji pati.
O žmonės renkasi į gatvę tik dėl to, kad jos pasirinkimas ką veikti, kur vykti ar kur nevykti būtų paisomas. Mes esame tik liudininkai ir stebėtojai.
Tokiais ir liksime.
"Drąsos kelias" politinė partija
N. Venckienė nėra teismo įpareigota ką nors daryti, vykdant šį sprendimą. Tai daryti įpareigoti Kauno raj. ir Kauno m. VTAT pareigūnams. Mergaitė nuo pat to momento kai sužinojo tokį teismo sprendimą atsisako vykti susitikti su motina. Neringa šioje vietoje ne prie ko. Todėl prašome neklaidinti žmonių, o išklausyti visą Kondratjevo aiškinimą drasiauskelias.lt svetainėje Video.
Tikiu,kad mergaites noras gyventi su p.N.Venckiene issipildys....juk Sv.Kaledu nakti ivyksta stebuklai! Sekmes,istvermes ir tikejimo linkiu D.Kedzio teveliams ir Vensku seimynai! Aciu uz kova ir pastangas isgelbeti vaikeli is iskrypeliu klano,kuris naudojasi Stankunaites NAIVUMU IR SILPNAPROTYSTE!
uz kiekviena vaiko praleista nakti ir diena savo namuciuose, tarp savo zaislu, salia mylimu zmoniu. Aciu Dievui.
negalima dabar mergytes atiduoti biologinei
mergaites gyvenimo su biologine.
stiprybes ir sveikatos.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų