N. Puteikis, R. Kupčinskas ir J. Šimėnas perkelti į žemesnes TS-LKD rinkimų sąrašo vietas

Publikuota 2012.07.14 12:30

jonas 2012-07-16 08:02:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o męs balsuosim už Puteikius ir mūsų bus daugiau.   ATSAKYTI
na-na 2012-07-16 06:29:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Konservatoriai NEBETURI MORALINES TEISES atstovauti Lietuvos zmonems. Lauk juos - i politine pensija, o tai jau visai supanases su BREZNEVU IR JO KLIKA -i valdzia iki mirties!   ATSAKYTI
linas 2012-07-15 21:06:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pasaulio pabaiga, kas tik uz tiesa, kas uz venckiene , tai visi baudziami, eikit i drasos kelias partija ir busit pagerbti.   ATSAKYTI
kokie kliedejimai...siaubas kokie kliede 2012-07-15 13:21:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
.   ATSAKYTI
uz tokius puteikius nebalsuosime 2012-07-15 13:20:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
.   ATSAKYTI
nesuprantame ka tas zmogelis ce nusosnek 2012-07-15 13:18:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
.   ATSAKYTI
tas rytis-nulis ir niekas uz ji nebalsuo 2012-07-15 13:16:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
.   ATSAKYTI
guzikinio dvasios ubago bandymas Lietuva 2012-07-15 13:15:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
.   ATSAKYTI
dvasios ubago kliedejimai kad nepriejes 2012-07-15 13:14:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
.   ATSAKYTI
budulis vykdo propagandine provokacija-d 2012-07-15 13:13:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
.   ATSAKYTI
tskp nelaime LT 2012-07-15 10:30:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nuopelnai:
-surinko didziausia nevykeliu per 20m. savo saika: semetos,dagiai,kreiviai, sekmokai, jankauskai, adomenai, simenai,matuzai, navickai, kupcinskai, margeniai, cepononiai, matulioniai ir t.t. ... ir panasiai
- maziausias MMA ir algos ir pensijos, lyginant su aplinkinemis kaimynu salis(3 vieta nuo galo ES)(Įdomu pažymėti, kad net labiausiai iš Baltijos šalių pastarųjų metų krizės paliestoje Latvijoje MMA šiandien yra 281,93 euro (973,45 lito). Taigi per laikotarpį nuo 2008 metų, kada Lietuvoje buvo nustatyta ir iki šiol nedidinta 800 litų MMA, Latvijoje ji išaugo net 180,17 lito.)

- didziausios kainos dujoms,degalams, sildymui ir maistui
- didziausia socialine atskirtis tarp dirbanciuju ir pilieciu.(Lietuva priskirtina prie didžiausią pajamų nelygybę ES turinčių šalių - ji 2009-aisiais užėmė priešpaskutinę vietą. „Eurostat“ duomenys rodo, kad 2008 m. Lietuvoje 20 proc. turtingiausių šalies gyventojų pajamos buvo 5,9 karto didesnės nei 20 proc. neturtingiausiųjų. 2009 m. šis koeficientas išaugo iki 6,3. Lietuva pagal šį koeficientą 2009 m. užėmė trečią vietą iš galo, aplenkdama tik Rumuniją ir Latviją.)
2005 m. žemiau absoliutaus skurdo ribos gyveno 18 proc. Lietuvos gyventojų, o 2007 m. jų padaugėjo iki 21,6 proc., 2010 m. - iki 24,5 proc. Vadinasi, pastaraisiais metais vidutiniškai jau beveik kas ketvirtas šalies gyventojas skurdo buvo išstumtas į gyvenimo užribį ir patyrė visus socialinės atskirties sąlygojamus vargus. Šios negandos ypač palietė šeimas su vaikais (pirmiausia - daugiavaikes), pensininkus (ypač nuo 2010 m. sumažinus jiems pensijas), bedarbius bei kitas iš socialinių išmokų gyvenančių asmenų grupes.
ES taikomas rodiklis, kai 20 proc. didžiausias pajamas turinčių gyventojų vidurkis lyginamas su 20 proc. mažiausias pajamas gaunančiųjų vidurkiu. Tas skirtumas Lietuvoje padidėjo nuo 5,3 iki 7,3 kartų. Dar ne visos šalys yra paskelbusios 2010 metų duomenis, tačiau panašu, kad Lietuva taps rekordininke. Mes aplenkėme Latviją, taip pat, atrodo, lenkiame ir Portugaliją. Tai tokios šalys, kurios buvo ES rekordininkės kalbant apie pajamų nelygybę. Tuo tarpu jei pažiūrėsime į kitas šalis, krizės metu tie skirtumai kai kur net sumažėjo, nes vyriausybės ėmėsi priemonių padėti labiausiai nukentėjusiems nuo krizės. Pas mus to beveik nebuvo.
-masine darbingiausiu pilieciu evakuacija is kubilistano- marazmatiku valdoma salies.
- pagrinde pjaunami mokesciais varguoliai, o seriami is biudzeto "verslinykai", mokantys kubilini MMA SAMDINIAMS ir sumazinant jiems pelno mokesti, vien kubilo isauginti nauji 272 MILIJONIERIAI!
Ilgai dar ir daug ka galima rasyti,bet:
-kol ta gauja valdzioje, nieko jie normalaus nepadaris, nebent dar padidins privilegiju sau dydi ir ju kieki! Viska ka daro si saika tai, kad tik butu blogiau daugumai LT pilieciu, bet geriau stambiems vagiams, milijonieriams, ir savo chebrai!
Man , dabar Lietuva ir visumenes atmosfera, primena metus pries Gorbaciova, valdzioje debilai, seniai priauge prie savo kedziu, kasdien idiotiski sprendimai ir pareiskimai( kai kuriOS kubilo nesamones, pav. -politikierius 21m. besitrinantiS prie lovio tik is Plytniko suzinojo ir buvo SOKIRUOTAS??? KAD VIESUOSE PIRKIMUOSE YRA KORUPCIJA???), totaline korupcija, totalinis melas, totalinis nesiskaitymas su pilieciais. Visa sistema ant tiek perpuvusi, kad jau baisiau negu sssp!, nors tada kad ir paprastas mokantis rasyti zmogelis dar rasdavo uztarima. O dabar? tik partiniams - nebaudziamiems, viskas galima!!!
Na , o pilieciai, tie kurie dar pavelka kojas, jomis ir balsuoja is kubilistano, pensininkai meldzia lengvos mirties arba eutanazijos iteisinimo, lengviausiu budu!   ATSAKYTI
to rrr 2012-07-15 10:14:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ale kad tai labai jau mažai šitų šungrybių belikę:-) Taip jau KUKLIAI susirinko žmūrikai (rusų k."prisimerkėliai"),matomai kažkokios šulios aktų salėje...barzdom apaugę:-)   ATSAKYTI
Konservatoriai 2012-07-15 08:27:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aiškiai išsigimė į oportunistinę partija. Taip yra tik ten, kur partijos elitas siekia būti ir toliauvaldzioje ar savivaldybėse. Tai vis geriau negu nieko. O Lietuvos ir konservatoriški interesai -dzin. Todėl ir eiliniai konservatoriai pasakys per rinkūimus buvusiai dešinei -dzin.Taip bus. Atsiras nauja dešinė - Drasoa kelias. Partijos suvaziavimas turėtų pareikalauti politinės atsakomybės iš Visos Partijos Tarybos, bent iš tų kurie balsavo uz trijų konservatorių pazeminimą. Negi Desinioji partija ir toliau jungsis su liberastais ir kirkilistai ambalcikais.   ATSAKYTI
Informacija 2012-07-15 08:21:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
VVV.JURKEVICIUS.LT   ATSAKYTI
Pikasas 2012-07-14 23:41:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Politinės klaidos turi savo išskirtinę specifiką tame, kad jų pasekmės gali pasirodyti netgi labai netikėtais rakursais ir ne iš karto. Bet kuri partija, kurios vadovybė pradeda nebejausti savo partijos narių ir viso rinkiminio elektorato pulso bei siekių, gali jį sumažinti. Nebuvo paslaptis, kad TS LKD daugiausiai pasidarbavo kovodama prieš neokomunizmo plitimą šalyje. Dar daugiau. Galima buvo pastebėti, kad ji sugebėjo suburti bendraminčius ir šiaip pakeleivius bei kartu pakankamai sėkmingai pražygiuoti net tris kadencijos metus su gan nežymiais kluptelėjimais. Būtent A.Kubiliaus vadovaujamas Vyriausybės kabinetas pajėgė pristabdyti užgriuvusią krizę ir palengva baigia panaikinti jos padarinius. TS KLD partija tapo vedliu, stabdant daug įtarimų sukėlusį LEO projektą, vykdant energetikos nepriklausomybę lemiančių projektų pradines sutartis. Buvo bandyta apsaugoti padoriau dirbančius kadrus Vyriausybėje ir FNTT, tačiau šioje srityje sekėsi prasčiau, nes tuos procesus dažniausiai iniciavo prezidentė arba jos aplinka.

Tenka pripažinti, kad “Permainų koalicijos” stiprybė, metams bėgant vis labiau silpo. Turint dabartinę, labai trapią daugumą Seime, didesnio kalno nenuversi. Net į mažus pakilimus kartais buvo sunku pakilti. Kaip ten bebūtų, šis Vyriausybės kabinetas sumušė ilgiausio darbo rekordą ir buvo pakankamai gerai įvertintas ES partnerių.

Taip, santykinai, gan normaliai viskam klostantis, vis labiau buvo galima pastebėti, kad valdančioji dauguma vis mažiau skiria laiko kontaktams su visuoemne irsavo dažnai neblogų sprendimų aiškinimams. Būtent tokios nuolatinės informacijos vis labiau tenka pasigesti.

Sunku suprasti ir tai, kad iš esmės atsisakyta keisti sudėtingą situaciją Lietuvos teisėsaugoje. Galima tik įsivaizduoti, kaip dėl tokio, netgi pabrėžtino pasyvumo džiaugiasi opozicinės jėgos, kurios sukaupę pagrindinį dėmesį pozityvių poslinkių stabdymui ir kovos prieš jos skaldymui. Kai buvo nepakankamai įsiklausoma į visuomenės pulsą netgi pedofilijos ir žudynių skandale, tai tokios klaidos gali labai atsiliepti ir Seimo rinkimų metu. Tiesos ir teisingumo reikalaujantys mitinguotojai galėjo tapti labai puiki paspirtis TS LKD programos įgyvendinimo teisėsaugoje siekiams. Deja, tuo ne tik nebuvo tinkamai pasinaudota, bet tokios naujai besikuriančios jėgos buvo atstumtos gal vien todėl, kad jose prašmėkščiojo vienas ar kitas politikos marginalas.

Rytas Kupčinskas – Lietuvos Sąjūdžio daugiametis pirmininkas. Jis buvo tapęs lyg ir moraliniu TS LKD veidu. Galėjo jis nesuprasti vieno ar kito kolektyvinio sprendimo prioritetų. Neklysta tik tas, kuris nedirba. Tačiau ten, kur mūsų gyvenimo klausimai buvo labiau susieti su teisingumo nebuvimu šalyje ir moralės normomis, keli šios partijos frakcijos nariai “neliko stovėti po medžiu”, kai mažą vaiką skriaudžia. Jų tarpe buvo ir Naglis Puteikis, kuris gan griežtai ir labai atvirai išsakydavo savo aiškią pilietinę poziciją.

Gaila, kad nebuvo įsiklausyta į partijos Politinio komiteto pirmininko V.Landsbergio nuomonę ir nukeliauta keistoku pragmatiškumo keliu. Kodėl nebuvo bent jau rimtai pasiūlyta atsigręžti į problemas teisėsaugoje? – sunku tiksliai atsakyti. Net ir prezidentė išsireiškė, kad šioje srityje trūko Seimo iniciatyvos. Skirti , bet nerinkti teisėsaugos institucijų vadai ir jų aplinkos gal pasijuto tokios galingos, kad prieš juos pradėjo virpėti net ir patyrusių politikų rankos. Tai darosi vis labiau panašu į slaptą suokalbį. Atseit, mes paliksime padėtį teisėsaugoje stabilią, o jūs nekliudykite mūsų interesams. Gerai dar, jei tie visi interesai būtų skirti visuomenės daugumos poreikiams. Nemanau, kad taip būdavo visada. Stipri partija ir jos politikai tampa dar tvirtesni, jei pasimoko iš savo klaidų, bei išdrįsta jas pripažinti. Klysti žmoniška, o prisipažinti suklydus – dieviška.
   ATSAKYTI
su sazine 2012-07-14 17:38:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
goduji Jona Š reikejo visai i užribį.....   ATSAKYTI
rrr 2012-07-14 16:41:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nesupratau kam jie ta cirka pazrode nemcovui,nors ir jis panasus triohala,pagarba Nagliui ir kitiems doriems kurie pasake ka galvoja apie savo:vierhus: ir ju politika.   ATSAKYTI
rrr 2012-07-14 16:37:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
siandien maciau ju suvaziavima per telika,grynas komsorgu sjiezdas arba gaujos,kas mano kitaip viskas ,neliaidzia issakyt savo nuomones kaip bidlos prie larioko rekia, maiso ,parode savo tikra veida kas dar abejojo,buvo pora zmoniu kur matyt kulturingi ir jiems geda del savo bet nieks nekreipe demesi cia juk kasni draske.   ATSAKYTI
rrr 2012-07-14 16:29:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ka tik atasibudai,normalus seniai nei delfi,nei komjaunimo tiesa,nei 15min,neziuri, neskaito,nes ten vadovauja gaidziai,iskripeliai, politines prostitutes ir kitas brudas ir jei jiems tavo nuomone netinka tai viskas iskart bluokoja,trina,tai kam brudus islaikyt.   ATSAKYTI
Zenonas 2012-07-14 16:01:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerbiamas Puteiki, atlikite paskutinį Konservatorių partijos išbandymą demokratija - steikite Konservatorių partijoje "atstumtųjų" frakcija ir eikite atskiru frakcijos sąrašu į rinkimus.
Pagarbiai    ATSAKYTI
REKLAMA

Video

TV3 žinios 16:00 val.
DABAR RODOMA
16:00
TV3 žinios 16:00 val.
Svarbiausios naujienos trumpai ir specialisto „Dienos komentaras“
DABAR RODOMA
18:30
TV3 žinios 18:30 val.
išsamiausios ir aktualiausios žinios iš Lietuvos ir viso pasaulio kartu su karščiausiomis sporto naujienomis.
DABAR RODOMA
20:00
„TOPsport“ Regionų krepšinio lyga: Tauragės „Tauragė“ – Prienų „CBet-KKSC“
„TOPsport“ Regionų krepšinio lyga: Tauragės „Tauragė“ – Prienų „CBet-KKSC“
DABAR RODOMA
14:35
Optibet LFF supertaurės rungtynės. Vilniaus "Žalgiris" – FK "Panevėžys"
Optibet LFF supertaurės rungtynės. Vilniaus "Žalgiris" – FK "Panevėžys"
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
Į viršų