Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nei viena dabar Seime esanti partija neverta rudenį patekti į Seimą.Libdukai-taip pat.
na taip, tada iskyla ne tik klausimas ar matei kad moka, bet ir ar matei kad muse ir ar matei kad tvirkino. atsakymas aiskus, tai nera ir ko klausimus durnus uzdavineti.
tokiam kaip tau urodui tai tikrai Venskiene neciulps ir uz 1000.pasiulik stankei arba tokiems kaip tu,tai tikrai ir dykai pazys
tokiam kaip tau urodui tai tikrai Venskiene neciulps ir uz 1000.pasiulik stankei arba tokiems kaip tu,tai tikrai ir dykai pazys
nuociau 200 litu, jei venskiene man nuciulptu. + 100 litu jei ciulpdama ziuretu tuo paciu zvilgsniu kaip sitoj nuotraukoj straipsnio. gal kas numeriuka turit jos?
vargšeli, tu vargšeli. Jau visai pritrūkai argumentų, kad tokius niekalus pliurpi. Taip putoti gali tik asmeniškai suinteresuotas. Ko gero, esi iš p..filų šutvės.
Teisingai Lementauskas visa sita reikala pavadino cirku. Del keliu seimunu tusciu ambiciju vyksta kaz koks baisus chaosas ir jokio rezultato. O idomiausia, kad ta chaosa nuolat kelia konservatoriai. Belieka tik laukti rinkimu, kada pasikeis valdzia. Visos apklausos rodo, kad tauta palaikys opozicines partijas. As balsuosiu uz partijos TVARKA IR TESINGUMAS kandidatus. Neseniai skaiciau partijos rinkimine programa, patiko, noriu gyventi Treciojoje Respublikoje.
cirkai ištikrųjų dedasi pas mus kaip teismuose taip ir seime.Nieko netiria,vaizdo medžiagos neįvertina,o visi žino kas už ką balsuos.Absurdas tikras.Šlykštu.Ką ir kas pažadėjo konservatoriams kad jie kaip susitarę balsuoja prieš teisėją Venckienę?
BIJO ZMOGEDROS NERINGOS, KAIP VELNIAS KRYZIAUS.
KK dvokia jau seniai.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų