N.Maliukevičius: Seimo pirmininkė nuo viešų pasisakymų apie Rusijos planus turėtų susilaikyti

Politologas Nerijus Maliukevičius mano, kad Seimo pirmininkė ir kiti politikai turėtų susilaikyti nuo viešų pasisakymų, jog Rusija neapsiribos Krymu ir eis toliau į Ukrainą. N. Maliukevičiaus manymu, nors toks scenarijus neatmestinas, tačiau Rusijos dėmesys dabar greičiausiai kryps į kitus regionus.

„Manau, kad Rusijos scenarijus yra kitoks. Aš manau, kad Rusijos scenarijus, kuriuo mums dabar reiktų rūpintis yra taip vadinamas Sovietų Sąjungos atgaivinimas. Netgi teritorine prasme, ką Putinas pareiškė savo kalboje. Atgaivinimas vyks ne tiek Rytų Ukrainos dėka, dabar dėmesys turėtų nukrypti į kitus regionus: į Padniestrę, į Abchaziją, į Pietų Osetiją“, - sakė politologas.

„Krymo atveju buvo potencialiai parodytas modelis tom visuomenėm ir tiems regionams, kaip galima elgtis ir kaip galima organizuoti atitinkamus referendumus ir kaip galima tikėtis būti priimtais naujais Federacijos subjektais į Rusijos glėbį“, - pridūrė N. Maliukevičius.

www.ziniuradijas.lt

 


Rašyti komentarą...
j
jonelis
2014-03-19 11:37:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Glushmare ta is tikruju galetu patyleti, nei ji kalbeti moka, nei ka supranta, bet varo ir varo, net geda klausytis, o Ukrainoj kad prisnekejo rusiskai dar, tai zvengiau visa valanda isgirdes
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų