Rašyti komentarą...
Tai kas kaltas dėl šios nelaimės???Negi dar neišsiaiškinta?? Ir kas vistik nutiko?
@Kaunas Kol tokie valdzioje dirbs,tai dar daugiau bus narkotiku ir zmogzudysciu.
Čia ta pati žūrnaliūgė visus straipsniukus rašinėja. Kiekvieną kartą tą patį, skiriasi tik trimis sakiniais.O honoraras juk už visą straipsnį.Tik man neaišku,ar skenduoliui ta informacija apie paieškas įdomi ar nelabai.Man atrodo,kad jis į tai reaguos abejingai ir jam vienodai gyvųjų vargai ir rūpesčiai.

Kalti narkotikai ir tiek. Jei zmogus nera apsvaigęs jis i upe nesoks
@Pakaks jau situ staipsniu Kiek narkomanų, įšokusių į upę žinai? Nė vieno. Narkomanams nėra būdinga skandintis. Kitaip rastų į dieną po vieną.
Užpisot su savo mykolais
Šita serija baigta,kaip tikėtasi kuo pasibaigs.Dar žurnalistai turi darbo su sodeliais išsiaiškinti koks turtas kam prikkauso ar mušė ar glostė.Šis serialas ilgai tesis net pas Rūrą sjlikoninė boba aiškina kas su ją darosi Tiesiog pasišliktėjimas.
naujas žurnalistų, o tuo labiau tėvų nesuvokiamas sado-mazo nesveikas, ligotas pasitenkinimas tampant asmeninę šeimos tregediją po purvasklaidą paversti respublikinio masto metų, amžiaus, trgagedija ir jos aiškios baigties kasdienį tąsymą dėl kiekvieno naujo nenuskambėjusio žodžio ar fantazijos! Atsipeikėkit!
MAZIUA LAIDYK LIEZUVI GEDIMINAS SIAULIAI ,O NUKASI
Nu užtenka, GANA! Duokit tai dūšelei ir mums ramybę.
Nebūtų ėjęs į gimtadienį,nebūtų kažko pavartojus,būtų sveikas ir gyvas,Lietuvoj dabar narkotikų kultas,mes seni suprantam ką tai reiškia,o jauniems dzin miršta tai kam rūpi,juk net seime vykdoma propaganda,kad su savimi turėti kvaišalų tai normalu,baisu,bet gali būt dar simtakart baisiau su tokia mastysena
@Tai plepa, kad užplepėtų, o dėl tikros priežasties - narkotikų, bijo net užsiminti
Užuojauta tėveliams, būkit stiprūs dėl kito vaikelio, saugokit vieni kitus. O tarnyboms statau Nulį.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų