Muitininkai sulaikė kontrabandą iš Baltarusijos: cigaretės buvo slepiamos lentose

Trečiadienį, birželio 16 d., muitinės pareigūnai Kenos geležinkelio stotyje sulaikė stambią cigarečių kontrabandą. Patikrinus iš Baltarusijos atvažiavusio traukinio vagoną su lentų kroviniu, lentose aptiktos slėptuvės, kur rasta apie 50 tūkst. pakelių cigarečių.

6

Medienos kroviniai iš Baltarusijos – viena iš dažniausių priedangos prekių cigarečių kontrabandai gabenti. Paprastai nelegalūs rūkalai slepiami juos tiesiog įmaišius tarp prekių ar iš viso tegabenant prekių imitaciją. Šią savaitę Lietuvos muitinės pareigūnai susidūrė su kur kas įmantresnėmis kontrabandos slaptavietėmis.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Muitininkai sulaikė kontrabandą iš Baltarusijos: cigaretės buvo slepiamos lentose

Turėdami informacijos, kad traukiniu gali būti gabenama kontrabanda, Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) ir Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai birželio 16 d. patikrino vagoną su 46 kubinių metrų pušinių lentų kroviniu iš Baltarusijos. Detalaus patikrinimo metu paaiškėjo, kad lentos tuščiavidurės: jų viduje įrengtos slėptuvės cigarečių pakeliams.

Dėl sudėtingų patikros darbų dar nėra žinomas tikslus traukiniu gabentos cigarečių kontrabandos kiekis – kol kas, išardžius dalį lentų, aptikta 50 tūkst. pakelių cigarečių „Minsk“. Jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – apie 160 tūkst. eurų.

Cigaretės buvo sulaikytos, MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų