Rašyti komentarą...
Pasisakysiu ir aš...
1. KET visiems vairuotojams vienodos
2. KET nuobaudos uz pazeidimus motociklininkams - išskirtinės
Rezume:
Motociklininkams TURI BŪTI atskiras vairuotojo pažymėjimas
Kas dėl statistikos, tai pasakyti skaičiai yra .... Na aš daryčiau paskaičiavimus kitaip, o ne kiek pažeidimų ir kiek su mocu. Bet esmė kad tai Finansinis klausymas o ne Saugiam eismui palaikyti.
Neįsigilinau, bet kaip šitas klausimas visoje normalioje Europoje? Prancūzijoj, Vokietijoj, Danijoj? Kažkaip ten net labiau palaikomi pačios vyriausybės..Tai gal ir mum reikia kilt su protestais už lygias teises motociklininkams. Kokį taikų maršą per visą Lietuvą su motociklais nuo Vilniaus iki Klaipėdos ir 90km/h???
Realybėje vykstantis G. Orvell "Gyvulių ūkis"
"Visi gyvuliai lygūs, bet kaikurie lygesni"
RAUKTI TUOS ŠIKNABIRBISTUS DAR GRIEŽČIAU.PER 45 M DAR NETEKO MATYTI NEI VIENO NORALAUS .JEI PER PORA MINUČIU SUGEBA PADARYTI KOKIUS 5 PAŽEIDIMUS TAI KA BEKALBET
@Absurdas Dantenos kraujuoja is pavydo, kad pats neturi galimybes ant moco atsiset..
Motociklą vairuoju 20 metu ir neina suprasti tokiu diskriminuoja nacių neisprususiu politikų sprendimų kurie net nesupranta kas yra motociklas žiauri padėtis lietuvoi su šitokiais neisprususiu valdininkais kurie drysta save vadint politikais
"Lygiai taip pat, eismo saugumo užtikrinimo srityje, motociklai laikytini viena iš pavojingiausių transporto priemonių rūšių, o jų vairuotojai yra priskiriami pažeidžiamiausių eismo dalyvių grupei“, – vasario 24-osios Vyriausybės posėdyje kalbėjo teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska." Pažeidžiamiausi :)
Taip ir turi būti, kol motociklininkai neišmoks važinėti kaip priklauso ( nevisi, aišku yra ir normaliai važiuojančių) buvo man tokia situacija, kad vos nenuvažiavau nuo kelio: lenkė išsyk tris kelio vingyje, priešais "fūrą" ir jie man prieš nosi užlindo, ir nebuvo kur dėtis. Gerai, kad iš paskos važiavęs sureago tai galėjau ir aš staigiai stabdyt.
Gal vyrai pabus po žiemos, ir susiorganuzuos į savo maršą
smagu matyti kuomet neturintys kompetencijos šiame dalyke asmenys gali priimti įstatymą. Kategorijos įsitikinęs, kad neturi ir nemanau neišlaikytų, o policija- klasika, kaip galima atimti iš savęs taip lengvai pasiekiama "duona".
@motociklininkas Tik uždrausti diskriminuoti persekioti taip teisingai pastebėta kad ne vienoje Europos šalyje taip nėra diskriminuojami motociklininkai kaip Lt gelbėk mus Viešpatie nuo tokių y statymų leidėjų!!!!!!!
Bananų šalis

Skaitomiausios naujienos
Į viršų