Rašyti komentarą...
Visi gauna tas pensijas kiek uždirbo ir kiek dirbo. Niekas tų moterų neskriaudžia. Vyrai stovi šalia moters ir dirba tuos pačius darbus. Pasakykit man kuri moteris skriaudžia? Valstybės tarnyboje vyr specialistas vyras ir moteris gauna tą patį. Prie tekinimo staklių stovi vyras ir moteris...tai gal moteris gauna mažiau? Čia toks supriešinimas, tautos, kad moterys skriaudžiamos. Baikit Blinkevičiūtė malti kvailystes. Kyla kitas klausimas-pensijų perskaičiavimo tvarka. Vieniems skaičiuojama nuo 1994 metų, kitiems nuo paskutinių penkių metų. Kodėl neleidžiama žmogui pasirinkti arba nors leistų pasirinkti nuo paskutinių 5 metų. O gal ir 10-ties metų. Jokios teisės žmogaus pasirinkimui, p. Blinkevičiūte..Kodėl?
ir mano nuomone, " mano nuomone" teisingai pastebejo. Blinkeviciutei svarbiausia- reikstis. Jokiu budu neturime pamirsti , kad tokia politike, buvusi pensininku mama, egzistuoja, nors siuo metu ir valgo skalsia duona Europarlamente. Na, tai yra socdemu taktika.
Matau tik viena iseiti. Kuo greiciau reikia mazint vyru pensijas, bent jau 30%!!!
Viena is to priezasciu yra pati Blinkeviciute, tad sia priezasti visu pirma ir reiketu salinti.
@Mano nuomone Gerbiamasis, ar gerbiamoji? Kas jus turejote galvoje, sakydamas, ar sakydama zodi "SALINTI"? Patarciau pasitaisyt, kol kas nors nesuprato neteisingai. Pagarbiai.
Į viršų