Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
1980m kovo 8d sniego buvo Varėnos rajone apie metro storio.
1980m kovo 8d sniego buvo Varėnos rajone apie metro storio.
Pernai Klaipėdoje buvo pilna sniego. Ritinom besmegenį. Google nuotraukos priminė kaip lipinom bobutę su tulpe rankoje. Taip, kad ne stebuklas
Kad nustebino sinoptikus sniegas kovo menesi tai as negaliu atsistebet.
kas čia netikėta? Kovo pradžia Lietuvoje, dažnai ir su pusnimis būdavo, net ir kovo pabaigoj. Prieš keletą metų Velykos pusnyse buvo, nekalbant apie pastarųjų metų gegužės mėn. sniegą. Žurnalistams tuoj ir gruodžio sniegas bus netikėtas.
@??? Tikrai – kas čia netikėto Lietuvoje tokiu metu! Vienais metais net gegužės 8d taip užsnigo, kad visa žaluma ir žiedai dingo po gana storu sniego apklotu – čia keista tiems žurnalistams, sėdintiems šiltoj patalpoj, kad kovo mėnuo, tai jau ir po triusikais turi būt lakstoma.
@Akių neturintys Geriau virš triusikų :-D
sinoptikų nustebimas. Sniegas kovą-normalu, nenormalu kai jo nėra. Aš menu kovą su gausiu sniegu ir pūgomis ir kovo mėnesį būdavo tik sniego tirpimo pradžia, kai dieną lašėdavo nuo stogų, naktį nutįsdavo varvekliai... pasiilgau tikro pavasario atėjimo.
Neteisingas straipsnio pavadinimas-ne moterų diena, o tarptautinė moterų solidarumo diena. Tai du skirtingi dalykai. Moterų solidarumo diena, tai ne moters pagerbimo diena, kaip pav. Motinos diena ar Tėvo diena, tai politinio pobūdžio diena...
@Algis Tai Tėvo diena irgi moterų pagerbimo diena?
@Algis O tai gegužės pirmas penktadienis-vyrų solidarumo diena??? Na manau kad tai tiesiog moterų diena ir kaip gražu kai moteris sveikina visi, o gegužės mėnesį vyrų diena ir tada juos sveikina.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų