Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
manau situaciją pakeistų negyvų fikcinių [ASMENŲ] naikinimas ir / arba įmonės, kodas 1111nulis5555, likvidacija. Priešingu atveju ne tik pokyčių į gerą nebus, tačiau viskas tik blogės.
Ko tik medikai šiuo atveju, tiksliau gydytojai neprisigalvoja. Va Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, vis žiniasklaidije mirguliavo, kad priėmimo skyriuje juos muša pacientai ir vienas iš tokių buvo Dainininkas Ostapenko, Dviratukas, amžiną atilsį, mirė 43 prieš kelis metus. O atsitiko taip, kad naktį lydėjau savo anukę GMP ekipažu į šios ligoninės priėmimo sk. Ir pamačiau, kaip tie pacientai muša medikus, vyras gražiai prašė gydytojo apžiūrėti jo žmoną, šie jam pagtasino policija. Buvome 2 tik pacientai, o kai aš paprašiau prieti prie anūkės, nes ji sakė, kad tuoj nuaps, kas ir atsitiko, medikai pasislįpė kažkur ,gaivinau pati.
galejo ne tik pas psichiatra bet ir sterilizuotis pasiulyt, kad daugiau invalidu negimdytu nes nasta visiems.
@dd fiureris?
@dd Ir vyrą tuo pačiu prigriebt?
Ponai švedai, vokiečiai, šlėktos lenkai
Ponai švedai, vokiečiai, šlėktos lenkai
lietuvius botagais ir rykštėm gydydavo, gi. Tarp kitko nebuvo jokių skundų!
Atejau motinos amž.atilsy pries 15 metu kazkur,aplankyt ligonineij atejo galdys gydytojas as jo varduka iki dabar pamenu o jis prie motinos ir sako atgaivinom bet neilgam galit pasiimt jei gyvent diena dvi liko galit pirkt karsta,tai tevas amž.atl sulaike norejau ji supyzdinti,pasiemiau motina ir dar ilgai gyveno ir priziurejau
@Nieko naujo Juk medikai ne Dievai.Juk jie pasakė jums teisybę.Padėtis jiems tada atrodė beviltiška.Davė supras,ką galėjom tą padarėm.Tokių situacijų žinau nemažai.Kartais ir išgyvena žmogus ilgai.Tai tikras stebūklas ir tuo reikia džiaugis ,kad jūsų mama ilgai nugyveno ir dar jūsų priežiurai.Etikos sumetimais pasakai kiek gyvens mes nežinom,oadarėm viską ką galėjom.Štai ir viskas.
Kas rašė šitą rašinį visai neaišku.Visada anonimai,pagal vieną kurpalį rašo.Klausimas,kam tai įdomu skaityti tą neigiama informacija?Moteriai tikrai turbūt negerai su nervais.
Kam rašinėt,gal pasiguosti neturi kam ir vyro turbūt nera Tokias moterų gudrybes žinau gerai.Kam užkraut savo problemas kitiems?Juk visi mes turime savų problemų ir kam mums dar svetimos.
@Marija Esmė tame, kad vaikšto moteris per daktarus, bet nei vienas neranda ligos. O neranda, nes nesigilina. Vienetai tikrų daktarų. Ir kai pačiai nekažką, sunku save susirinkti, jei dar namuose problemų turi. Moterims viskas per jausmus, todėl nieko keisto.
@Na Ji ir toliau vaikščios per daktarus ir ligos neras Kodėl?O todėl,kad tai jos dvasinės ,psichologines problemos.Mažiau reik galvot apie ligas,štai ir viskas.Gaila,bet medikai to jei nepasako,arba nenori
@Na niežėjimai būna ir nuo nervų,o kad su nervais prastai,tai matosi.
@Tie Niežulys galimas ir esant kraujagyslių patalogijai.
Būčiau atidariusi kabineto duris ir pasakiusi, kad norėčiau matyti pašnekovo akis, jeigu jau apie mane taip įdomiai kalbama. O šiaip, ne tik gydymo įstaigos darbuotojai taip elgiasi. Mokyklose lygiai tas pats kaip ir kiekviename kolektyve, kur trūksta žmonių su sveika savigarba.
@Mamukas Jei būtumėt ta, kuri atidaro duris ir paklausia, jūs išvis nebūtumėt turėjusi tokios situacijos. Čia moterėlė auka iš prigimimo. Ir vaikas nelabai sveikas, ir šlaunį niežti, vis kas nors negerai jai, visi negeri, eina tokios per gyvenimą ir melžia gailestį iš visų.
Jeigu yra pacientės skundas jie privalo pradėti tarnybinį tyrimą ir priimti atitinkamą sprendimą.aJeigu jis netenkina galimą skųsti SAM.
Teko susidurti su nemandagiu net įžuliu gydytojos elgesiu, kuri vizito metu tyčiojosi, kalbėjo su sarkazmu....
@Pacientė kasdienybe kai neduodi ir ne ponas
Moteriai tikrai reikalinga psichologinė pagalba. Kai savivertė sustiprės, į tokias situacijas tiesiog nebepateks. Dabar vis pasijunta auka, skriaudžiama, gelbėkit visi, užjauskit. Tai pasyviai agresyvaus narcisizmo forma. Kaltinti medikų tikrai nereikia, čia jai ne pirma situacija ir nepaskutinė. Linkėjimai mamai, vaikystei. O medikai apkalbinėja visus. Ir ne tik medikai. Jūs turbūt nesilankėt vienoj tokioj vilnos prekių parduotuvėj Vienuolio g., ten kiek užeidavai, tiek apkalbinėja ką tik išėjusias pirkėjas.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų