Rašyti komentarą...
Koks seimunem,tokiai Mieganai keistu vardu reikalas iki tokių operacijų,nejaugi neliko problemų? O kaip tada,kad atvirai Vilniuje narkotikai,narkomanai,švirkštsi voliojasi,jiems dzin?,jai ne gėda?
Na aplamai tai tik noras truputį išlįsti į paviršių,nei jai rūpi nei ką.ir po visų nesėkmių ,rinkimai neigiamas vertinimas tai toks lyg šiaudas .pastebėkite kad tokių yra ir daugiau tipo teigiami. Na kartais pataiko į taktą,kartais nelabai.....
negimęs vaikelis gauna narkozės dozę,bet svarbiausia mamytei neskauda.
aptingo net gimdyti,pjaustymas ,aišku ,iššaukia riziką ir apkrauna papildomu darbu gydytojus ir kitus darbuotojus.Gimdė moterys be jokių nuskausminamųjų ir be vyrų[pašaliniai žmonės].Chirurgai atlieka būtinas operacijas,o čia dėl skausmo baimės.
Dar liguistos pavardes i normalia nepasikeitei?
Matomai, kad nei ji, nei Dulkys, nei visa dabartinė SAM, nei seimas nieko nebegali spręsti, o tuo labiau nuspręsti. Gydo, moko, istatymus priima žalias jaunimėlis 30+-! Tai tragedija Lietuvos žmonėms.
Manau , kad gydytojai sprendžia kada operaciją atlikti , o ne danielės.
Geda kai i salotu lekste ivirsti ar kai plikas uzpakalis pasimato, o jai mat Cezaris neitiko, slove jam.
Pradžioj paskaitom straipsnį
Pradžioj paskaitom straipsnį
Turiu du vaikus. Pirmas gimė natūraliai tai košmaras - vaikas gimė sužalotas, sutinusi galva, pridusęs ( teko gaivinti reanimuoti). Ir vis tiek po gimdymo teko kviesti chirurgą, kuris dar visą valandą lopė žmoną (4 -5 siūlės). Su antru neberizikavom - darėm cezarį. Antras visiškai sveikas jokių problemų (10 balų). Na žmoną vėl lopė chirurgas tik šį kart viskas jau buvo suplanuota.
@Pradžioj paskaitom straipsnį gamta sutvėrė,kad moteris privalo gimdyti pati,tik nelaimių atveju reikia padėti,o tas palopimas nieko nenužudė.O narkozė sutrumpina gyvenimą,naivu tikėti 10balų.
Kažkodėl beveik visi komentarus rašantys asmenys taip labai užsipuolą Morgan. Ji jau seniai nevertoja narkotikų, yra gan padori moteris. Taip politikoje yra tam tikros žaidimo taisyklės ir ne visiems mirtingiesiems suprasti. Tikrai matome labai daug negatyvių dalykų, dėl kurių niekam neskauda širdies, nes žurnalistai bijo viešinti. Kaip antai ir mūsų prezidentas yra įtakojamas stambių verslininkų tokių kaip Matijošaitis ir Karbauskas. Kad jo patarėjai yra šių asmenų statytiniai, kad jis gina ir atstovauja šių asmenų nusikalstamą veiklą. Kad pats prerzidentas kelia grėsmę nacionaliniam saugumui ir turi būti atstatydintas, kaip tai buvo padaryta su Rolandu Paksu. Tačiau tokių temų niekas neliečia, o užsipuola laisvės partija. Labai mažai daliai lietuvių rųpi ta cezario operacija ir dar mažiau gali ką komentuoti būdami ne medikai. Tačiau savo įniršį nori išlieti ant laisvės partijos.
@BBB Kliedėti pradėjai rimtas signalas kad gydytis reikia
@BBB yra toks dalykas, vadinamas reputacija. si parlamentare pati susikure tokia reputacija, kad net ir pasakiusi nebutinai visiska nesamone, susilaukia neigiamu reakciju. bet c'est la vie tsakant. nera reikalo jos cia labai ginti
@BBB savaip kiekvienas supranta,pagal kalbas ir pageidavimus,atrodo,pėdsakai liko.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų