Rašyti komentarą...
Esu direktorius, tegul ministerijos valdininkai nemeluoja, kad viskas aišku ir viskas priklauso nuo vadovo. Ne pirmą kartą mokyklų vadovai yra padaromi atpirkimo ožiais. Kodėl niekas nekalba, kad ir mokyklų vadovai, ir pavaduotojai nežino savo darbo krūvio ir algų.
Savivaldybės klerkai turės pagal tarybos sprendimą neaiškų kiekį"kuratorių ir kt. specialistų" mokytojai be piniginės.Kam tie soc.darbuotojai mokyklai,tikybos,jei aš esu musulmonas ar žydas? Nežinau ar psichologas yra prismirtas pri mokyklos direktoriaus? Reikėtų dar psichologo šalia.policininko,nes dažnai būna kviečiami policininkai,kai paprašo coc.specialistė neklaužadoms-mokiniams sutramdyti.Pabandykit Skverneli dabar paaiškinti savo švietimo ministerijos balaganą.Dešinė nesiorentoja kaip realybėje veikia kairė ranka.
Nejaugi mokytojai tokie beraščiai, kad nemoka susiskaičiuoti? O ką daryti privačiame sektoriuje dirbantiems, kai algų kartais neišmoka kelis mėnesius, o mokytojams algos iš biudžeto vistiek gaus, mažiau verkti reikia...
@Moteris Nereikėjo mokykloje tinginiauti,būtų netekę nugarą lenkti privatininkui.
Taigi patys išsirinkot profesionalus... ką išrinkot- tuo ir džiaukitės... bai, bai iki sekančių rinkimų... ir vėl lipkit ant to pačio grėblio, nes neturite nei mažiausios fantazijos į rinkimus pažiūrėti iš kito kampo
SMM turejo dirbu visa vasara, o ne ilsetis. Siems ponams alga garantuota visada. Ponas SS mala maluna tusciomis girnomis. Sovietines isrugos. Pastebejot kaip jie visi Iki anuku gyvena. Ne rupi jiems niekas, tik ju gerove. Chamai ir chames su vakarietiskais apdarais. Pagarbiai.
Mes, bankroto acdministratoriai, dirbame nežinodami atlyginimo 6 mėn., metus, arba net ir daugiau
Mokytojas yra mokytojas.Ar rėksi ar tylėsi,vistiek viskas susitvarkys...Kantrybės
Švietimo sistemoje tikras jovalas
Į viršų