Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
cituoju "mergaite staiga lyg žvirblis nėrė per pėsčiųjų perėją į kitą gatvės pusę... " tai ar cia vairuotoja kalta, kad nespejo sustabdyti mašinos, kai pestieji patys po ratais puola

bet juk uz zmoogaus uzmusima avarijo 8 metus kalejimo duoda, o cia 2 m. lygtinai (kai 3 m.nevairuos, tai pescia avarijoj kito zmogaus pansu kad neuzmus per 2 m) KAS CIA PER VALSTYBE, JAU RIMTAI????????????????????
panasu kad ta moteris tikrai susimove, bet jau straipsnis kaip persunktas panieka tai ojojoj. Kad ir kas nutiktu, sakyciau reiketu laikytis objektyvumo ir maziau reiksti savo nuomone bei jausmus.
tai kodėl pavadinime neparašė kraujasiurbė MAZDA. Kodėl tik BMW tokia "garbė"
Bet kaip padla,dar bande meluoti,kad ne ji nutrenke.
Straipsnyje nesupratau Kodel neparasyta kiek dave uz melavima??? Ar cia teismai kalti ar staripsnis uzsakomasis???
iš pasigailėjimo tokią reikia pasodinti tik 25 riems metams
kaip laksto mergos ir bobos.Ir eismo taisykles pažeidinėja,ir dvigubai žioplesnės už vyrus.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų