Rašyti komentarą...
Piktinkitės ne tėvais, o tokia valdžia. Čia gobšumo pandemija su noru pasipelnyti, o ne kažką apsaugoti. Baikit cirkintis.
Jiems labai rupi jusu sveikata :)
Jiems labai rupi jusu sveikata :)
Jei vakcinuojate vaikus, pasirasote, kad sutinkate dalyvauti eksperimente. Jokios ismokos negausite, draudimai negalioja.
Paklauskite kodel, "tie kam rupi" jusu, jusu vaiko sveikata, neatsako uz savo siulomo produkto pasekmes? Ir kodel nuo paprastos vakcinos tokie baisus salutiniai ?
Kodel uz pfizer biznio pasekmes, atsakote jus?
@Jiems labai rupi jusu sveikata :) O kur tavo paties vakcina? Pateik klinikiniams bandymams, pagreitintu būdu, jei įrodysi, kad tai vakcina, o ne snarglys iš nosies. Nenori? Snarglio pritruks? Tai va, pliurpi, kad pliurpt, nebūtum antivakseris.
Savaitgalis atsiknisk tv3 ir taip pagirios ate iki pirmadienio
TODĖL, KAD MOKYTOJAI SU DIREKTORIAIS YRA FAŠISTAI, KAIP IR VISA VYRIAUSYBĖ KURI ATIDIRBINĖJA PINIGUS FAŠITAMS SOROSUI, ROKFELERIUI IR KITIEMS GLOBALISTAMS FAŠISTAMS. O JUK VISIEMS IŠVARDINTIEMS PADLOMS REIKS ATSAKYTI PRIES NIURNBERGO TEISMĄ, KAIP ANUOMET VOKIETIJOS FAŠISTUS PAKORĖ.
@DĖDĖ Dėde, tu esi tikrai psichinis ligonis. Užjaučiu.
@TETA Tu i veidrodi ziuri
@DĖDĖ Iš pat ryto susileidai per didelę. Greit skambink greitąjai, gal atpumpuos.
@Algis Algi si menesi uz vakcinavimo propaganda, tv3 ismokes tau premija.
@DĖDĖ Duok dieve,kad ir šituos fasistus pakartu
Visus antivakserius reikia patraukti baudžaimojon atsakomybėn už kenkimą, melagingą propagandą ir antivalstybinę veiklą. Kodėl tyli teisėsauga??
@Marijampolė Kas patrauks atsakomyben uz covid propaganda, eksperimentus su zmonemis, uz nuzudytus ir suluosintus. Uz omikron panika ir mela...??
@Kas? Jei jau skiepai nuo Covid19 tokie baisūs ir šitiek suluošinta ir žalos padaryta, kur ieškiniai teismuose? NĖRA, NEI NIENO! Ir kiek galima skiest ir skleist melą ir šmeižt medikus, vakcinų kūrėjus? Jūs, antivakseriai, visai praradę bet kokį padorumą. Imat svetimus pinigus už šitą propagandą prieš vakcinas ir, keldami visuomenėj sumaištį, galvojat neprisidarysit bėdų? Jus gelbės? Kas gelbės? Ogi niekas! Kvailiokit, kol įsėsit į savo prisidarytą kakutį.
@Marijampolė Varyk į psichuske!
Visus hipochondrikus, panikuotojus būtin
Visus hipochondrikus, panikuotojus būtin
@Marijampolė Tu
@Marijampolė Tave i Pečiu.
Vyksta natūrali atranka ir puspročiams netikintiems mokslo pasiekimais, nesuvokiantiems realybės ir kaip plita, ir kaip apsisaugoti nuo covido lemta susirgti ir numirti. Ir jų vaikų, kurie priversti vykdyti tėvų valią irgi tas lemta. Ir nereikia dėl to perdaug pergyventi, kad išnyks kokia nors antvakserių šeima ar giminė - mūsų visuomenė liks švaresnė, vieningesnė. Jau turiu pavyzdžių apie tokias nutrūkusias, sutrūkusias šeimas ir gimines. Taip išnyko per 1 (vienus) metus mano buvusio bendradarbio šeima Žemaitijoje. VISI BUVO NESISKIEPIJĄ... Ir kitų nesiskiepijančių , ir kitose vietovėse ankščiau ar vėliau laukia toks pat išnykimas.
@Aiškiaregis Kas dedasi sito zmogaus galvoje? Is kur tie tarakonai? Ar ne is l rt ir del fi?
Viskas yra taip kaip sako sitas zmogus tik 100% atvirksciai.
Imame paprasta logika, jei tokia randasi pas jus. Koks siuo metu nevakcinuotu vaiku mirtingumas? 0% As net neklausiu kam tada juos vakcinuoti? Tad, koks susirgimu skaicius bus po vakcinavimo ir kiek mirciu nuo paciu ekperimentiniu vakcinu, kiek pasaliniu ir kas nutiks vaikams po 1metu po 10metu?..
Gerai, o kas atsakys uz pasekmes po ekperimento, gal sitas zmogus, gal direktorius, gal viriauaybe? Kas? Niekas
Tai kas vyksta siuo metu yra nusikaltimas. Ikalkite sau i galvas. Ekperimentai su zmonemis, tuo labiau su vaikais yra nusikaltimas ! Ir bausme uz ji yra numatyta, mirtis !! Europos parlamenste farma mafijos nariai jau sukruto, nes zino kas ju laukia. Jie jau nori atsaukti strasburo teisma ir panaikinti straipsni. Mirties bausme uz prievarta ir eksperimentus su zmonemis. Apie ka tai kalba?
@Nelieskite vaiku !! Matau tu aiskeregys numatai ateity net 10m y prieky dziaukis kad rytoj ryte pakeltum savo tuscia ir durna galva nuo pagalves o nesvajojes kas bys pi metu ar dvieju.
@Nelieskite vaiku !! Dar vienas pragydo antivakseris. Kiek berujotūt jūs vistiek nieko nepešit.
@Aiškiaregis Nusiimk akinius aiškiaregi. Reikia būti aklam ir kurčiam, kad nesuprastum, kad vyksta biologinis karas prieš žmonių populiaciją. O kas vykdo šį nusikaltimą, nesvarbu ar politikai, ar medikai, ar ekspertai, ar darbdaviai, ar direktoriai - reikės atsakyti. Labai gaila, kad labai daug žmonių su išplautomis smegenimis, todėl valdžiai yra labai gerai valdyti tokius. Šiai aferai ateina galas ir šioje civilizacijoje išliks tik patys stipriausi. Šioje žemėje tarakonų nebereikia.
@OG Matos kad pas paty tuscia smegenine visi mandrus tik internete komentuot o realybe nieko nedarot.eik pats y valdzia gal tau besmegeniui pasiseks issprest visas problemas
@Aiškiaregis Tu pirmas padvesi ziurke!
@Aiškiaregis Zmogau,ka tu rasai,suniui nelinkima mirties,o tu linki zmonems.Atsipeikek,pats pilnas pykcio,neskleisk jo viesai
@Aiškiaregis Tu dalbajobas o ne aiskiaregis
Mokslininkai pries vaiku vakcinavima
Mokslininkai pries vaiku vakcinavima
Direktoriai cia nieko deti, kol kas. Tik kekvienam direktoriui reikes atsakyti uz savo veiksmus. Kai viskas islys i pavirsiu. Jie negales pasakyti as nezinojau, kad pazeidziu visas zmogaus teises, mane priverte... Nezinojimas neatkeidzia nuo atsakomybes.
O jei vaikas numirs po skiepo, direktorius sakys mane priverte zudyti? Ka direktorius sakys tevams ziuredamas i ju akis? Gal prasys ir antra vaika vakcinuoti, nes ji priverte?
Eksperimentas su vaikais?
Zmones, jus negalesite ziureti vienas kitam i akis, jei su musu vaikais kas nutiks!!
baisu kiek nevisprociu lietuvoj su viduramziu mastymu feisbukas ir jutube didziausi autoritetai skiepytis nenori testu nenori kaukiu irgi bet klykia kad valdzia nevaldo pandemijos slykstu ir geda skaityti antivakseriu kliedesius mokykit tuos savo vaikus namie ir nebetrieskit
@baisu Kokios pandemijos? Atsibusk. Ta valdzia ir sukuria pandemija. G pasas nuo pandemijos? Vakcina nuo pandemijos? Mirtys nuo vakcinos kova su pandemija?
Verslu uzdarymas kova su pandemija?
Is kur tokiu nevisaprociu zombiu ant Lietuvos?
Kaimynai Baltarusai mirsta kruvomis, nera vietu ligoninese?
Atsimerk tu karta. Nulysk nuo savo TV, l rt ir de lfi !!
@Atsibusk Kiek moka už tamstos kliedesius prieš skiepus? Pats tikrai pasiskiepijęs, gal net ir sustiprintančia doze, bet kvailini kitus. Ne už ačiū, žinoma. Kaip antivakseris, taip melagis.
@Atsibusk Va tau tai reikia atsibusti, bet matyt neišeis, nes dievulis nedavė proto .
Kas įvyko gruodžio 19 dieną?

JAV prezidentui Billui Clintonui patvirtinti apkaltos straipsniai
1998 m. šią dieną JAV Atstovų rūmai apkaltino prezidentą Billą Clintoną, apkaltindami jį melagingu parodymu ir trukdymu vykdyti teisingumą, nors kitą mėnesį Senatas Clinton buvo išteisintas.
Preparato gamintojas atsakomybės atsisakė, nes jis nebaigęs visų tyrimų etapų ir nuėjo kitu keliu, t.y. susitarė su ES vyriausybe, kad nacionalinės valdžios administracinėmis priemonėmis priverstų suvartoti kaip receptinį preparatą, Austrijoje net ir taikant baudas. Tėvai mato statistiką, jei 15 metų jaunuolis mirė nepraėjus nė 3 mėnesiams nuo skiepų (o mirčių atvejų yra Lietuvoje 14), tai atsakomybė gula ant tėvų, ką eiti kartis, jei tavo vaikui pakenks? Direktoriai čia nekalti, bet ir pokariu buvo stribai geresni ir buvo blogesni.
@pasirinkimas? jei vaikas papuls į ligoninę, tai ten niekas neprižiūrės, nes kai neleidžia įeiti artimųjų, tai visuomenės kontrolės jokios nėra, medikai nebijo jokios atsakomybės. Mes nematome, kas ten vyksta.Savo motiną palaidojau kovo mėnesį, tačiau jos nemačiau nuo spalio mėnesio ir palaidojau tik kaulelius, nes ligoninėje nebuvo galima lankyti, net pasižiūrėti ar vandens ten paduoda
Į viršų