Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
taip pat prasoma programose irasyti savo varda ir pavarde nes zymes "n"raide,ar tai nera zmogaus teisiu pazeidimas?kas zino kur gali buti nutekinti duomenys,taip pat ir su ijungta kamera.Kas tik netingi vercia zmogu ,daryti to kas priestarauja konstitucijai.
Privačią erdvė gina įstatymas, gal vertėtų mokykloms juos perskaityti. Ar mokytojai yra aukščiau įstatymų ir gali juos laužyti ir nustatyti savo įstatymus? Reikia gaut teismo sprendimą, kad stebėt privačią erdvė.
Dėl vaizdo kamerų namuose--Lietuvos konstitucijos 22,23,ypac 24 straipsniai. Gal perskaitykit ir tada reikalaukite. Tai prieštarauja įstatymams ir niekas neturi teisės reikalaut, kad jungtu kamera privačioje aplinkoje. Jokie mokytojai ir jokie ministrai.
O tai jeigu vaikas neisijungia garsų irgi geresia n raidė?
Tai tegul valdzia nuperka visiems tas kameras BLT.
Niekas neturi kištis į asmeninį gyvenimą
Niekas neturi kištis į asmeninį gyvenimą
Mokinių darbingumas ir įsisavintos žinios nepriklauso nuo kameros. Jei nenori ir nesijungia kas čia per nesąmonės... Jei klausia ir atsakai į klausimą. Vadovėliai tai pas vaikus, o ne pas mokytojus ir stebuklų per tas kameras neparodys.
Jau išvis mokyklos mokytojai apnaglėjo juodai ištikro išvis patys prašo mandagumo nų bet jų bendravimas padiek dievę!patys ta kamerą ir duokit vaikui krepšelį atsinešą nupirkit o nereikalaukit absurdas aukštojoj pigiau mokintis nei vidurinėi..
O kas atsakys už vaikams sugadintą sveikatą - regėjimą, psichiką?? Gal ponai pedagogai pasiruošę pinigines atvert?? Tai, kas čia vyksta, yra nusikaltimas, o pedagogai nusikaltimo bendrininkai!!! Neteisėtos valdžios, neteisėto operacijų vadovo , ką įrodė konstitucinis teismas, vykdomas nusikaltimas prieš vaikus!!!!
Tai pazeidzia zmogais privatuma , laisvai galit kreiptis i teisma
Žmogaus teisės gina asmens privatumą, tai kodėl mokiniai, kurie gyvena skurdžiau, turi rodyti visiems savo namų aplinką? Mokyklose ir taip pilna patyčių, tai dar pridėkite daugiau reikalavimų, kad galėtų tyčiotis..
@Pagalvokite Pritariu simtu procentu.
@Vaida VISOSE PLATFORMOSE GALIMA PASIRINKTI FONĄ, SULIETI VAIZDĄ UŽ NUGAROS, TAI NIEKAS NEMATYS KOKIA TA APLINKA,O VAIKAS DIRBS, NES NEBEBUS GALIMYBĖS MIEGOTI PRISIJUNGUS.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų