Rašyti komentarą...
Ar jūs dar pagalvojate ir apie išlaidas ? Dėl vieno mėnesio mokslų mokykloje, mums reikės lakstyti po parduotuves pirkti naujus rūbus ir batus į mokyklą... juk vaikai auga !!
Į viršų