Rašyti komentarą...
1800 ant popieriaus, o gauni tik 1000. valstybė pasiema 800, ir dar dalbajobai nori ne kompensuoti tokiu dalyku. jie padalos gyvena iš mūsų kišenių ir achuielina. reikia rengti referendumą ir sodinti juos ant vidutinės žmonių algos, tada nebenusišnekes gal. ir galvos apie tauta, ne tik kaip paciulpt bybi Europos sąjungai ir prisikraut savo kisenea
As gyvenu Vokietijoje cia ir reikia tu testu,bet zmonės neperlenkia lazdos,pvz i sporto kluba i kury as vaikštau užtenka testo uz 80 ar uz90 centu kuriuos galime isigyti DE parduotuvėse.
Idomu, kodel lietuviai plesia didziausius pinigus uz testa? Vokietijoje jie kainuoja 10-15 Euru. Itariu, kad valstybe pati uzsisake perbrangintu testu ir dabar nebezino kaip juos pelningiau prastumti. Kaip su AstraZeneka vakcinom, prisipirko milijonu, o kai pasireiske, kad ta vakcina daugiausia zmióniu nugalabijo, tai padovanojo kitai saliai. Tai gal turetu valdovai irgi uz tas perpardovanotas vakcinas is savo kiseniu susimoket o ne is mokesciu moketoju???
TIESA AIŠKĖJA
Kai žmogui sušvirkščiama ši "vakcina", jo organizmas tampa fabriku, gaminančiu trilijonus spyglių, kurie migruoja į endotelį, t. y. vidinį kraujagyslių dangalą. Ir tai iš esmės yra maži spygliukai jūsų kraujagyslių viduje. Kraujo ląstelėms tekant per jį, jos pažeidžiamos. Dėl jų susidaro kraujo krešuliai. Jei taip atsitinka širdyje, tai yra širdies priepuolis. Jei tai atsitinka smegenyse, tai insultas. Kita problema - miokarditas arba uždegimas vaikų ir jaunų suaugusiųjų širdyse. Ir trečia problema persileidimų dažnis per pirmąjį trimestrą padidėja iki 80 %. Nėra informacijos apie ilgalaikes pasekmes. Praėjusią savaitę pasirodė straipsnis, kuriame teigiama, kad tai didina vėžio riziką.
Kodėl yra slepiamos žinios apie šalutinį poveikį? Kodėl yra tokia neįtikėtina prievarta, psichologinis spaudimas, dabar ir jėgos panaudojimas, siekiant priversti žmones susileisti šį nuodingą "š.
@VLADIMIRAS ZELENKO @VLADIMIRAS Pritariu. Ir priduriu, kad vakcinose yra irodytas ir grafeino oksidas, kuris veikia elektromagnetiskai ir reaguoja i mikrobangas. Pav. ijungus mobilu telefona, gali suaktyvuoti ir taip sukelti trombozes ir dar neaisku ka, greiciausiai ir psichikos manipuliacija. Baisu pagalvot.
@Tadas Cha cha cha. :-):-):-). Prajuokinai.
moku imokas ligoniu kasai ir sodrai kaip ukininkas ir kaip samdomas darbuotojas dabar turesiu moketi uz tai kad esu sveikas ir gerai jauciuosi tai bus trigubas apmokestinimas
Dieve duok proto seimo nariam ir prezidentui pagaliau priimt nors vieną protingą įstatymą,kiek gali valstybė taškyti biudžeto lėšas antivakaeriam,medikams nėra nei cento sumokėt dirbantiems covid skyriuose,o antivakaeriams prašau duodam dviem saujom,matyt kol medikai netrenks chalatų tol bus tokia padėtis,tegu gal patys gydosi jei jau ir taip labai protingi,jėgų jau nėra kentėt.
@Medikė "Medike" ,geriau trenk chalata .Lauk
@Medikė Antivakserius reikėtų uždaryt namie ir niekur neleist. Tegul sėdi su laimingi ir paskoje anekdotus apie vakcinas.
@Medikė Ką čia paistai. Atpratot dirbti, liepė pajudėti? Poliklinikos tuščios, prie kabinetų nė gyvos dvasios, o talonėliai geriausiu atveju - po dviejų savaičių.
Kas tie 68 išperos? Kokią teisę spresti kas mums naudinga šitie brudai turi, jei pamina Konstituciją?!!!
Man kantrybė baigėsi, kiek galima kentėti tuos kaltinimus nepasiskiepijusių žmonių adresu pradedant nuo politikų ir žiniasklaidos žmonių iki interneto komentatorių.
Manau, reikia analogiškai reikia reikalauti, kad būtų testuojami pasiskiepiję darbdaviai ir darbuotojai, taip pat pasiskiepiję studentai ir žmonės kurie dažnai būna dideliuose susibūrimų vietose už savo pinigus (pasiūlysiu Seimui tokias įstatymo pataisas), nes jie taip pat užsikrečia covid-19, jį nešioja, platina ir užkrečia kitus nepasiskiepijusius ir pasiskiepijusius žmones, ir tas dabartinis užsikrėtimų padidėjimas gali būti kaip tik ne dėl nepasiskiepijusių žmonių kaltės, kaip bandoma pateikti visuomenei, o dėl pasiskiepijusių žmonių, nes jie daugiau atsipalaidavo ir nesisaugo ir platina tą virusą, arba tegul testais jie įrodo priešingai...
Kuo daugiau mes testuosime pasiskiepijusius ir nepasiskiepijusius tuo mes daugiau žinosime apie viruso plitimą ir galėsime jį užkardyti, nors kaip minėjau PGR testai nepatikimi, bet kitų nėra.
O Seimas negina nesiskiepijančių žmonių teisių, priešingai nori jas pažeisti. Atsisakę skiepytis mąstantys žmonės nėra ,,antrarūšiai'' dėl pasiskiepijusiems į jų galvas įrašyto vakcinų propogandos ,,viruso'', kurio anksčiau jie neturėjo, jie tapo vakcinų propogandos ,,aukomis''.
@Gediminas Pasiskiepyja nedalyvauja jokiuose maršuose ar mintinguose.
Jei darbuotojas turi širdies ligų, skydliaukės, psoriazės, kraujo ar kt., tai kodėl šeimos gydytojai nerašo, kad nerekomenduoja skiepytis, ar tegul geriau rizikuoja savo gyvybe, dulkė uždraudė?
@Na, Tokiems niekas ir nerekomenduoja skiepytis. Nors pažįstų kurie pasiskiepijo ir nenumirė.
Ką Dulkys gali komentuoti apie sveikata,nieko nenusimanydamas,tegul traukiasi
Į viršų