„Moderna“ vakcina pasiekė Lietuvą: atvežta beveik 20 tūkst. dozių

Į Lietuvą atgabenta nauja „Modernos“ vakcinų nuo COVID-19 siunta – 19,2 tūkst. dozių, sekmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Jau septintoji šios farmacijos bendrovės vakcinų siunta per dvi dienas turėtų būti paskirstyta savivaldybėms.

Iki šiol Lietuva buvo sulaukusi 62,4 tūkst. „Moderna“ vakcinos dozių, o gyventojų skiepijimui sunaudota 60,6 tūkst. dozių. 

Ministerijos duomenimis, nuo COVID-19 Lietuvoje jau paskiepyta 563,4 tūkst. gyventojų, arba 20,1 proc. visuomenės.

Šeštadienį vakcinavimo tempai gerokai sulėtėjo – per parą buvo paskiepyta tik apie 1,6 tūkst. gyventojų. Premjerė Ingrida Šimonytė penktadienį patvirtino, kad didžiojoje dalyje savivaldybių vakcinų atsargos išseko dėl paspartėjusio vakcinavimo ir nesulaukiamo pakankamo vakcinų kiekio.

Skiepijimas Lietuvoje vyksta „Pfizer ir „BioNTech“, „Moderna“ bei „AstraZeneca“ vakcinomis. Visomis iš jų skiepijant reikia dviejų dozių.

Iš viso Lietuva yra gavusi 806 tūkst. 525 vakcinos dozes, 801 tūkst. 725 iš jų pristatytos į skiepijimo centrus. Juose iki šiol sunaudota 773 tūkst. 35 dozės.

Gyventojų vakcinacijos planą ir kitą aktualią informaciją apie vakcinas rasite interneto svetainėje Koronastop.lt.


Rašyti komentarą...
b
blabla
2021-04-18 22:41:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zmones leidziasi valdomi vien del to, kad reikia dirbti, nori keliauti, eiti visur, o pas mus gi prievarta nevakcinuotiems, tai cia viskas aisku, bet siaip tai slykstu, kai tokios priemonemis valdomi zmones, fui.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų