Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
dar mitingais zmones tikisi ka pakeisti, taciau Kubiliaus tukstantines minios maldavimai nesudomino. tikrai kad geda tokiai valdziai.
Kvailesnio pavadinimo sugalvoti negalejot? o kubiliui senai laikas trauktis su vyriausybe ir nekirsint zmoniu
Pagaliau zmones isidrasino ir pradejo viesai rodyti savo priesiskuma, nepritarima. deja nei premjeras, nei kt vyriausybes nariai nesureagavo, nepasirode. tik tie, kurie garbingi nepabijojo susitikti su protestuotojais.
ant Kreivio neisejo atsiPiaRinti, tai sitos progos pastoveti tarp kontrabandistines mesos pardaveju nepraleis! vis vienas kitas balselis per rinkimus ikris.
o gala jie jau pajuto. tokie kaip prunskiene, paulauskas ir ne lazdos :)
o gala jie jau pajuto. tokie kaip prunskiene, paulauskas ir ne lazdos :)
aisku ne visi.
bet turginiu mafijozu dienos suskaiciuotos ir nuo to visi lengviau atsipus: ir pirkejai, ir normalus prekeiviai
bet turginiu mafijozu dienos suskaiciuotos ir nuo to visi lengviau atsipus: ir pirkejai, ir normalus prekeiviai
elektra vagia? is saves? ar neseniai pradejo? :)
teisingas komentaras
TIK UZ KASOS APARATUS
Kaip buvo ate ate gariūnams, taip bus visiems turgaus prekybvietėms. Liks tik E pripumpuotos parduotuvės.
Skirtumas tik tas, kad ne visi turiguje prekiaujantis yra sukciai ir mafijozai.
Mitinguotojai prie Seimo rūmų: „Kubiliau, už kiek mus pardavei?“