Rašyti komentarą...
Jei Lietuvoje nebūtų demokratijos, tai Seime nematytume gražulių, puteikių, kepenių. Pats sau prieštarauji meluodamas į lukašenkinį objektyvą. Tikuosi, tau bus atseikėta už tokius bajerius.
Mentai, kaip ir konservai, lindi užsidarę savo burbule ir net nesupranta, kad jų režisūra siūta baltais siūlais. Jų neįmanoma nepastebėti. Išsidūrė netgi jau gana tradiciškai vardindami kiek sulaikytųjų yra teisti ir bausti. Tai čia ir yra jų agentūra, visokie nusikaltimus padarę "bachūrai", kurie nesėdi tik todėl, kad bendradarbiauja su mentais. Bent jau man pats akivaizdžiausias organizatorius yra Požėla, tačiau nereikia pamiršti ir šešėlyje tūnančio Skvernelio, kuris ir Rūdninkų įvykiuose turėjo suvaidinti ne paskutinį vaidmenį. Jam tai naudinga vien dėl politinių išskaičiavimų. Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad VSD iki šiol nepateikė oficialaus įvykių vertinimo. Panašu, dėl to, kad nebuvo ko vertinti prieš renginį, nebuvo ten jokių antivalstybinių elementų tarp organizatorių, nors mitingo metu buvo padaryta didelė klaida leidžiant pasisakyti profesionaliam politiniam provokatoriui Paleckiui ir Kremliui truputį "chaltūrinančiam" Lėkstučiui. Neabejoju, kad VSD dabar prievartaujamas "gimdyti" pažymą. Galbūt net ir bando tą daryti.
@koktu Turbūt pats ten buvai, Visi riaušininkai pils purvą ant pareigūnų politikų .Vienas išsilavinęs žmogus sakė:protingi šitos rašliavos neskaito ir nerašo"Erzina berąščiai.
Seimo nariai svarbiau uz valstybe seimui aptverti tvora iskart atsirado
nieko jūs neberengsit rugsėjo 10.
Puteikus Seimo narys? Juk nepakliuvo.
Bele kad tik suėmė
@..... valstybėse riaušininkus ir valdžios perversmininkus areštuojs
Nereikia seki pasaku, yra daugybe filmuotos medziagos tad issiaiskinti kas atsakingi tikrai nebus problemu. Kaip organiatoriai Grazulis ir co, tures atsakyti, jokie sapaliojimai apie "ne tuos sueme", "ne tie kalti", " mes nieko nedarem" ir pan, neturi jokios reiksmes. Babuinu intelekto lygio rekautojus reikia izoliuoti nuo visuomenes kad nekeltu gresmes aplinkiniams.
@a savęs kaltais nelaikys.Jie balti ir pūkuoti.Gal mitingų ir reikia tik protingų ir kad įvykius teisingai žurnalistai nušviestų o ne fantazuotų kažkieno už pinigus pasamdyti
@a Sis komentaras tai pasamdyto babuino zodziai, kad isreikstu tikru provokatoriu darbus. Man tai primena tarybiniu laiku valdzios veiksmus.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų