Rašyti komentarą...
Lietuvoje visi tualetai turėtu būti mokami, arba bomžai pridergia iš po kuriu neimanoma ieiti i tualeta, arba narkomanai švirkstu palieka, ŽIV nešiuotojai. O čia visi dabar kaltina darbuotojus, KO JIS TEN ĖJO JEI UŽTVERTA BUVO? JAUNAS IR NUMIRĖ IŠ NIEKUR NIEKO, žmona jeigu pažystamu turi tai konstatuos širdi, jei ne tai perdozavimas
Daug neaiškumų,.... prie ko cia valytojos, jei buvo neveikiantis tualetas, kvapas aišku turejo pradeti sklisti, negi niekas neužuodė, labiau panašu į kriminalą kokį.....kaip užejo ten jei buvo neveikiantis?????
Jus bent skaitot teksta iki galo? Juk parasyta, kad tualetas buvo nenaudojamas, uztvertas stop juosta.
Patys artimieji turi būti tyrėjais. Trūksta žodžių ....visos tarnybos , ministerijos ir kt.veltėdžių kabinetai dirba sau ne visuomenei.
Kas atsitiko Lietuvoje,o gal viešumoje,pard.tualetuose žmonės negyvi,žemę laksto neprognozuojamas vyriškis siulydamas šokolado,apsaugos nei ten,nei ten nesimato,žodžiu kas dieną vis naujiena,vien negatyvas.


kokia betvarke kokia tvarka kaip tvarkoma valoma ir priziurima parduotuve
Kai kuriems komentatoriams: gal galit paskaityti straipsnį iki galo, o po to ir komentuoti nereikės...
Dingo 28d, tualetais nebenaudojamas nuo kovo 1 dienos. Kazkaip cia viskas miglotai
@Ingrida Skaitykit jus gal geriau. Kovo 1 dar užfiksuotas buvo jis gyvas ką stoti veikti žmogus gali? Važiuoti kažkur arba…
Visose iki parduotuvėse labai nešvaru!!! Pardavėjos tragiškos!!!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų