Rašyti komentarą...
Ko ziurit i putina ner kt rypesciu ar bent esat isisisavine ka reiskia. GARBE isiverst patiems
Is kas čia gerai su tuo Revolut, puikios sąlygos ir vienas šis bankas aukojo tokia pačią sumą kokią aukojai pats
Nors ir revolut vis dar po šiandien palaiko galimybę iškeisti iš bet kurios valiutos į rublį ir poto parduoti (iš karo pelnas) , bet ir tuo pačiu palaiko ir daro "gerumo akcijas" , ( - IR + ) . Kaip ir daugybę kartu buvo minėta anksčiau, EU tiesiog negali uždėti absoliučiai visiems Rusijos ryšiais turinčius bankus sankcijomis . Noriu pridėti jog Lietuvos bankai ima mokesčius vien už tai kad turi atsidaręs Lietuvoje banko sąskaita , o tuo tarpu revolut neima jei viska darai su saiku.

Dabar realiai mes tave galim apkaltinti kad esi Rusas ir palaikai karą nes tavo tėvo tėvo tėvas kažkada buvo rusas ( Hitleris negalėjo įrodyti jog jo tėvo tėvo tėvas nebuvo žydas ) ir nebūtinai dėl to , klausaisi rusiškos muzikos ir netgi galima dar šlykščiau prigalvoti ..

Tyli ... šaknį kasa.

Apibendrinus : Išpūstas ... kuris nepateko į eterį , sukeltu daugiau dezinformacijos negu informacijos ir neveltui.
Toks jausmas, kad rašyta nebandant suvokti apie ką. Lyg papasakoja apie ryšius su Usmanovu, tada viską paneigia. Čia žurnalistika? Jei jau mįsles sprendžiant, tai gal pabandykit pateikt atsakymų? Dėl tėvo tai iš vis, Egle, kokią įtaką jūsu tėvai tv3 portalo veiklai daro? Bankai turbūt ploja užmetę lengvą meškerę, nes ne vienam skauda dėl revoliuto.
@Mariuss Trumpai tariant raganų medžioklė...
Kažkokie briedai. Revolut iškart pasisakė prieš karą, paaukojo 2 milijonus Ukrainai, sukūrė fondą kur per revolut gali lengvai aukoti Ukrainiečiams.
"Konservatorių" rėmėjas privalo palaikyti su kremliniais ryšius
Ar čia ne konkurentų užsakymus vykdo? Tiek faktų pateikta, bet nutylėta, kad Revolut įkūrėjas (CEO) yra tiek pat ukrainietis, kiek rusas - jo mama ukrainietė. Antras Revolut co-founderis (CTO) 100% ukrainietis. Ar jau pamiršom, kad visi skandinaviški bankai, nuo Swedbank iki SEB gavo baudas už pinigų plovimus iš Rusijos, bet kažkaip žurnalistams kliūna būtent naujas bankas, kuriam Lietuvos bankas kas kelis mėnesius vis naujas licencijas išduoda, t.y. tikrina, pertikrina skersai išilgai pagal vėliausius duomenis.
Klaustukų daug,turėtų ir jiems galioti sankcijos be iš imties
Vel apie REVOLIUT kiek galima, pilna irodymu, kad jie pries putino rezima ir tt
Į viršų