Rašyti komentarą...
Kas dar naujo. Sitie visi isgamos jau seniai gina kita puse.
Komentatoriau Uv ar nepatiko ponios Mišinienės pasakyta tiesa?Matosi, kad pačiam padai pradėjo svilti, užmynė ant mazolio.Teisėsaugai vertėtų susidomėti jumis.
Na manau kad ši moteris ,kuriai rūpi problemos,tiesiog jaučiasi kad jai skauda,mūsų visuomenės žaizdos.ji problemas sprendžia ir nenustumia į šoną, deja tokių darbuotojų maža,linkiu kantrybės ir sveikatos.aš jos visiškai nepažįstu tik perskaitau spaudoj arba per tv .
Kažkaip negirdėjau kad mes turėtume klestintčia prekyba žmonėmis,klestinčia vergija tai turime,bet Myžinienė turbut pastebi tai kas jai labiau apsimoka.
@Uv Reikėtų nusileisti ant žemės ir stebėti aplinką, tuomet ir nebereikės stebėtis tuo, ką Mišinienė bando paaiškinti nieko nenutuokiantiems, kaip tamsta.
@Uv Kad vergija yra,tai cia dauguma mieganciu avinu to nemato. Tik ta vergija yra moderni siem laikam. Esat sisteminiai vergai,bet to nematot. Ypac siuo laiku. Greit nieko neturesit,nesvarbu ar suskiepyti ar ne. Esat dvigubai buki,jei manot kad jusu subadytu nelies.
@Ottman Straipsnis apie nusikalstamą veiklą. O kad žmonės Lietuvoje negyvena oriai ir iš savo atlyginimo negali sau visko leisti, tai čia jau kita tema.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų