Rašyti komentarą...
Čia nieko naujo. Pas mane, kai į namus laužėsi apsvaigęs nuo alkoholio vyras policija pasakė, kad jie ne taksi ir numetė ragelį. Toliau į mano tel. nr. neatsiliepė, tad teko skambinti iš kito. Bet vėl pakartojus situaciją jie nesureagavo ir numetė ragelį. Ačiū Dievui, viskas baigėsi laimingai..
112 pagalba is viso nereikalinga ,nesu girdejusi ,kad kam padetu ,jie tik trukdo ir isveda zmones patekusius i beda ar kaip sie vaikinai norintys pagelebeti isvengti bereikalingu mirciu ,is kantrybes.o po to kalba apie mandagu bendravima,esu skambinusi,prasydama pagalbos,taciau jie ne tik nepadejo bet isnervino kvailais klausimais.o po to pradejo grasinti,kad paduos i teisma ,kad nemandagiai kalbu.kaip galima kalbeti api mandagu bendravima,kaip jiems visu zmoniu nelaimes nerupi.
112 ------- zmoniu ir ne tik. zudimo,naikinimo sistema. kiek dar pamatysim tiesioginiu faktu apie marsiecius tenai dirbancius?
Pritariu del 112 sistemos prisikviesti pagalba gaunasi beveik neimanoma. Nesutikau kelyje girto smeruokancio vairuotojo, taciau dege didelis plotas zoles paskambinus 112 uzdave begale klausymu papiktino vien del vietos nuaiskinimo nors pasakius kad pranestu miestelio gaistrininkams jie tikrai zinos reikejo dar kelias minutes pasakot vieta o toliau viskas pribloske klausimas kiek aru ar hektaru dega o galiausiai pasake gesinkite kiek imanoma patys.
Prieš kokius dešimt metų toks besiblaškantis po kelią vairuotojas, tik su senesniu Mercedes, važiavo nuo Kelmės link Šiaulių. Paskambinau policijai ir man pasakė, kad tuojau išsiųs ekipažą. Ir tikrai, už kokios minutės ties Bubiais kelyje pasirodė policijos automobilis ir tą automobilį sustabdė.
po velnių,ar tas 112 neperdaug gyvybių nusinešė?
Va ką reiškia vakarietiškas beždioniavimas Lietuvoj. Ar bent vienas valdininkas padarys kokias išvadas po šio nutikimo? Gal paposėdžiaus koks Seimo komitetas,prasivėdins ir vėl tas pats...
Man ir teko įsitikinti 112 sistemos supuvimu. Vaikinukas į medį trenkėsi su mašina. Man teko pamatyti visą vaizdą. Surinkau 112. Nepaisant to, kad aiškinau kuri čia vieta prie Vilkaviškio apie 15 min. nes operatorė net negirdėjus gal tokio miestelio tai dar ir sulaukėm pagalbos tokia eiga. Mano pokalbis truko apie 15 nin. Gaisrinė atvažiavo dar po 15 min (jau pusvalandis)policija dar po 10 mun, o greitoji dar po 23 min. Tad svarbiausias personažas atvyko po avarijos praėjus valandai ir trim minitėm. 23 m vaikinukas mirė. Aš manau kad šiai sistemai reikia užkabinti šias visas mirtis. Paklausti gaisrininkai kodėl taip ilgai neatvažiavot, pasakė kad nemokėjo paaiškinti operatorius kur ta vieta. Pasakė visai kitą vietą.
Mano nuomone, šis žmogus reagavo labai gerai. Aplenkinėt ir užkirst kelią girtam ar apsvaigusiam nuo narkotikų piliečiui, manau yra labai pavojinga ir rizikinga. Kam rizikuoti savo sveikata? Kiekvienas atsakingas už savo gyvenimą, o ne už kitų, nesuprantančių gyvenimo vertės.
Keiskit instrukcijas tiems 112.Uzknisa.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų