Raimondo Šukio kandidatūrą į sveikatos apsaugos ministro postą Premjeras Andrius Kubilius Prezidentei teiks artimiausiu metu. Pareigas R. Šukys pradės eiti ne anksčiau kaip kovo 10 d., kai Seime prasidės pavasario sesija ir jis turės galimybę duoti priesaiką.

"Tai darysiu pačiu artimiausiu metu. Liko tik biurokratinė procedūra. Ministras pareigas pradės eiti, kai prisieks. Nėra tikėtina, kad iki kovo 10 dienos kas nors surengtų neeilinę Seimo sesiją, todėl ministras pareigas pradės eiti kovo 10 dieną. Tikiuosi, kad visos procedūrinės problemos iki to laiko bus išspręstos", - antradienį žurnalistams sakė A. Kubilius.

Ministras Pirmininkas dar kartą pakartojo esąs įsitikinęs, kad R. Šukiui pavyks įgyvendinti sveikatos apsaugos reformą, ją "skaidrinti ir apvalyti nuo neskaidrių įtakų".

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigė palaikysianti liberalcentristų deleguoto į sveikatos apsaugos ministrus R. Šukio kandidatūrą.

Šalies vadovės teigimu, R. Šukys - darbštus, gerą išsilavinimą turintis bei kompetentingas žmogus.

ELTA primena, kad Liberalų ir centro sąjungos valdyba pirmadienį vienbalsiai nusprendė į sveikatos apsaugos ministro postą deleguoti dabartinį Seimo vicepirmininką R. Šukį.

Pagal Konstituciją, ministrus skiria ir atleidžia Lietuvos Prezidentas Ministro Pirmininko teikimu.


Rašyti komentarą...
V
Vitas
2010-02-23 17:48:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Noriu gauti kvalifikuotą atsakymą į tokį klausimą:
Ar nenuvertinama priesaikos esmė, kai seimo narys, išrinktas ne pirmą kartą į seimą, padėjęs ranką ant tos pačios konstitucijos pakartotinai, tuo pačiu tekstu prisiekia Lietuvai?
Ar skiriasi priesaikos tekstas prisiekiant seimo nariui ir ministrui?
Ar nesumenkinama priesaika pagrindinį dėmeęsį kreęipiant ne į ją, bet į jos ritualizavimą?
Kas gresia už priesaikos sulaužymą? (ar iš vis gresia)
Atsakyti
0

M
Mili
2010-02-23 18:12:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš suprantu, kad priesaika sulaužoma, kai padaromas nusižengimas, laužomi įstatymai ir pan. Manyčiau, kad netgi nedalyvavimas posėdžiuose yra priesaikos laužymas, bet gerb. PONAI SEIMO NARIAI, turbūt geriau žino.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų