Migrantas kaip reikiant įpyko – į Lietuvos pasieniečius sviedė akmenis

Praėjusią parą į Lietuvą iš Baltarusijos neįleista apie 20 migrantų, antradienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Pasak tarnybos, palyginti su sekmadieniu, šis skaičius sumažėjo – tuomet neįleista beveik pusšimtis migrantų.

Praėjusią parą migrantai iš Baltarusijos neįleisti ties Ignalinos, Šalčininkų ir Vilniaus rajonais. Apie pusė iš maždaug 20 užsieniečių į Lietuvą planavo patekti per Ignalinos rajone einantį sienos ruožą.

Ties Vilniaus rajonu sieną pirmadienio popietę neteisėtai pažeisti bandė du migrantai, jie į Lietuvą nebuvo įleisti. Vienas vyras ramiai grįžo į Baltarusijos gilumą, antras savo nepasitenkinimą parodė iš Baltarusijos pusės per sieną vieną po kito sviesdamas tris akmenis. Į pasieniečius jis nepataikė ir tuomet nuėjo į Baltarusijos gilumą.

Prieš vidurnaktį iš pirmadienio į antradienį ties Šalčininkų rajonu prie sienos Baltarusijos pusėje buvo iššautos trys signalinės raketos.

Tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.

Vilnius kaltina Minsko režimą migrantų srautų organizavimu ir vadina tai hibridine agresija. Dėl to šalyje paskelbta ekstremali situacija. 


Rašyti komentarą...
k
kestas
2021-09-21 09:06:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
aciu pasenirciams
Atsakyti
-1

M
Manau
2021-09-21 09:22:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai kad tik vienas mete, o kas butu jei eitu grupe . Uzmetytu pasieniecius, o kiti ateitu gero gyvenimo, kaip tada irodyt kad pasienietis ne pats nugriuvo ant akmenu kruvos?zmogaus teises klyktu kad vargsai migrantai per akmenis lipt turejo
Atsakyti
-3

x
xxL
2021-09-21 09:29:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
žiaurūs pasieniečiai pykdo taikius banditus!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų