Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Bet juk yra atvykusių kitataučių į Lietuvą, ir čia gyvenančių. Normaliai, legaliai, per sieną, so dokumentais. Gyvena, profesijas turi, dirba. Tai taip ir eitų! Kam gi miškais, laukais, slapta... Matyt dėl to, kad iš tiesų gyventi normaliai nenori, tik kad paremtų, sušelptų, kažką duotų... Tai tokių iš tiesų nereikia. Netikiu kad savo šalyje buvo blogiau, nei kad žiemą, šlapioje palapinėje, miške, vejamiems kaip šunims iš visų pusių.
“Sužadėtinė keliavo pas sužadėtinį, kuris ten legaliai gyvena ir dirba”- panašu į prekybą moterimis. Kodėl tada neiškvietė oficialiai, negavo vizos, kad ir turistinės? Kas čia per skiedalai?
Busiu nepopuliari,bet už poros metų Lietuvoje busim 50/50 su tamsaus gimio žmonėmis, o per 10-15metų nežinau,ar liks čia baltakasių lietuvaičių. Teks susitaikyti su to. Bet dabar geriau likti žmogūmį,kai matai alkaną vaiką,ar sušalusį žmogų. Gėris visada sugryžta. O čia mažai gerų komentarų,jiem už rasizmą greit sugryž bumerangas
@O,gal?
Gėris tada kai jie grįžta namo ir ten gyvena. Čia ne populiarume esmė o supratime kad yra ambasados ir tt kur gali kreiptis pagalbos tačiau jie eina nelegaliai ir jiems nesvarbu kad vaikai sals ir bus ne pavalgę jiems svarbu patekti į Europą ir tikrai ne Lietuvą. Tai jei leisime praeiti su vaikais ar dar kita priežastimi jie tuo naudosis. Kodėl tas aktyvistas ne vyksta į tas šalis padėti? Ar būtina visą Afriką čia suvežti? Kodėl jis nesirūpina kitais čia Lietuvoje gyvenančiais žmonėmis turiu omeny kaimuose pasienyje kaip pvz? Yra žmonių pensininkų ir ne tik kuriems žiemą išvis sunku nusigauti iki parduotuvės. Bet dzin ne už tai pinigus manau moka tokiems "geradariams". O kas liečia vaikus išvis kodėl is jų neatima vaikų? Juk jie sukelia jiems realų pavojų gyvybei turiu omeny patys tėvai!!! Be to kai žmogus bėga nuo karo nors ne visi toli gražu turi pasirašyti prieglobsčio pirmoje saugioje šalyje atvykus ir kiek žinau Baltarusijoje karo nėra tad kokios problemos?
@O,gal?
Jeigu tokia gera tai vežkis pas save namo ir šerk tuos nelegalus savo saskaita o ne lietuviams krauk pašalpinius ant sprando, bumerangas sugrižo vokietukėms kurias prievartavo atsibastėliai grupėmis, gal ir tu sulauksi ...
Sita tipeli rteiktu irgi deportuorti i Iraka uz vykdoma nusikaltima pries savo sali. Jis krim9nalinis nusikaltelis, bandantis gabenti nelegalius baltarusiu "turistus" i Europa. Nemazai metu jam turetu atriekti uz tai.
Nu jau visai suįžūlėjo visokiausio plauko savanoriai, jau viešai skatina žmones slėpti kitų asmenų padarytus kriminalinius nusikaltimus, - neteisėtus valstybinės sienos pažeidimus ir kt. O ir patys, panašu, kad dalyvauja šiose veikose. Kada teisėsaugos institucijos suvtokiais tipais susitvarkys.
Pašol tu N X, žąsine.
Iškart paskūsiu. Tegul varo namo
Gaila ,kad Lietuvoje yra žmonių kuriems nerūpi tauta.
Parašykit šio rūdūjų mylėtojo kontaktus, man reikia žinoti ;)
@Nebus faina
Tau reikia žinoti,kad už grąsinimus yra straipsnis ir nebus taip faina sėdėti už grotų-ne tik paruduosi,bet ir pamėlynuosi.
Dar sako duokite valgyti... Tai jus duokite valgyti skurstanciam lietuviui, o ne lakstykite is paskos tamsesnio gymio isibroveliui. Tegul eina is kur ateja. Negaila nei kiek, tegul sala, niekas ju cia nelaukia.
Migrantams padedančio savanorio žinutė lietuviams: nepraneškite apie kiekvieną tamsesnio gymio žmogų, duokite valgyti