Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Visi medikai baigę už valstybės lėšas turėtų gauti paskyrimus ten ku labiausiai trūksta ir atidirbti 1-2metus ,o dabar mes mokam už jų mokslus ,o jue išlekia užsienin .Ir personalo stygius bus išspręstas
@Pilietė ar daug sumoki ir būk geresnė visų vardu nekalbėk.
Dėl eilių tai taip..... Turiu rimtą ligą, o savijauta taip greitai blogėja, kad jau pačiam nebepatinka. Aną savaitę skambinu į Santariškes, o man sako: gali užsirašyti į eilę. Keturios gydytojos, o tavo numeris eilėje beveik 400...:)
Sako: vasarį tikrai nepateksi, bet kovą (galbūt), o aš taip ir nesupratau - su kovo mėnesiu mane operatorė guodžia ar rimtai pasakė..:)
atsakymo, kodėl susimokėjus nebereikia laukti kelių mėnesių, vietoje to galima patekti pas ''gydyoją'' po kelių dienų.
Todel kad koncervai žino kaip patepus pinigučiais viskas slysta labai gerai netgi eiles. GEROVES VALSTYBE bet ne paprastiems žmonems.
PASTEBEJIMAS-MEDICININES PASLAUGOS TAI BIZNIS IR DIDELI PINIGAI,
VYRIAUSYBE VYKDO GIVENTOJU GENOCIDA,NES MAZAS PAJAMAS GAUNANTYS ASMENYS NEPAJEGUS PEREITI I PRIVACIA MEDICINA
VYRIAUSYBE TOLIARUOJA PRIVACIA MEDICINA NES TAI NAUDINGA LOBISTAMS
O I EILINIUS ZMONES JIEMS NUSISPIAUTI
ISVADA- VALSTYBINE MEDICINA ANT ZLUGIMO RIBOS
TAD KLAUSIMAS -KAM MOKETI SVEIKATOS DRAUDIMA,TAI GAL GERIAU TEGU ZMONES ISMIRSTA
NERA ZMOGAUS -NERA PROBLEMOS
TAI TURBUT TO MINISTERIO-BUHALTERIO SKAICIAVIMAS
@ALGIS ; tai nemokėkite [PSD]-reketo. Kodėl mokate?
kad privačiai irgi turėjau laukti 1 mėn. gal nebepuskit miglos.
@tai Pirmam aukste yra uz pinigus susimoki ten viskas iskarto
Kauno klinikose švytinimo ir chemoterapijos vyras, kęsdamas skausmus, namuose laukia jau pusantro mėnesio.Konsiliumas įvyko, gydymas aptartas. Kaip chemoterapiją pagyvenęs žmogus atlaikys, jei nusilpo jau nuo skausmo ir nuskausminamųjų iki tiek, kad jau net šuns nebegali išleisti į lauką. Paskambino,į Klinikas- laukite, taigi jums paskirta gydymo pradžios data. Guzas jau padidėjo, dar kitų pašalinių negalavimų atsirado per tiek laiko.Tai pirma žmogų nukankins negydydami, o paskui sakys- kodėl per vėlai atvykai?
Pritariu- vykdomas net sunkiomis ligomis sergančių žmonių kankinimas,nesuteikiant jiems savalaikio gydymo.
@Ona Tai palauk dar,as jau nusilpau kad i lauka neinu iki tuliko is visu jegu einu...myliu lietuva
@Ona ; kaimynė kelis mėnesius reikalavo, kad vyrui atliktų tyrimus. Maždaug po pusmečio išsireikalavo. Nustatė vėžį (kuris per tuos mėnesius staigiai progresavo). Kadangi vėžys buvo smarkiai pažengęs, tai nei negydė, pasakė, kad nebėra prasmės. Davė deguonies balioną ir paliko numirti namuose. Ne už ilgo mirė.
Daktarėliai ligoniu saskaita pasikelia atlyginimus o jus vargšeliai visi i kapines . Stacionarui skirtos lėšos keliauja i ambulatorines paslaugas ir dienos stacionarui o kas liko i kišene atlyginimu didinimui . Tai užsidarykit ligonines bus dar geriau nereiks dirbt ir nervu gadint dėl ligoniu.
Medikai išpindėjo per covid. Eilės kosminės, o realiai poliklinikos tusčios.
Visi senai zino kad tik uz papildomus pinigus pavyks isvengt eiliu. Bet valdziai dzin. Pas viena daktara eile 1 menesis. Susimoki pinigu - nueini kita diena. Tai kaip suprast blem?
@Nesamone Bardakas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų