Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Penijos liks kitiems , kad galėtų adidinti likusiems , bus įvykdyti įsipareigojimai rinkėjams !
Medikas o melagis. Tai pajunkit lašelines kad imunitetas nedingtų
Juk tas meras nėra gyvenime gamtoje buves , vos išėjo is trobos uz namo Melnragėje , is karto koja išsisuko , ir serga - dusta nuo sedejimo kabinete ir pinygus i kišene kišdamas
Išeinu iš darbo nes nesiskiepysiu
Išeinu iš darbo nes nesiskiepysiu
Direktorius darbe pasiskiepyjo pilnai ir po mėnesio susirgo, kaip tai paaiškinti? išblėso skiepas per mėnesį?
Jie nebežino,ką sakyti,nes niekas neištyrė ir nežino,kaip bus po skiepo,visiems skirtingai,kas susirgs,o kas anapilin išeis,juk ankščiau sakė skiepai apsaugo ,neužsikrečia,o dabar yla lenda iš maišo,tik gaila,kad mūsų medikai davė priesaika gydyti žmones ir sakyti tiesa,bet yra pavaldus vyriausybei ir visko nesako,bet lai negalvoja,kad žmonės nieko nesupranta,galima sakyti,kaip kažkam patogu.labai gaila dėl tokių žmonių.
klounai, baigit apgaudinėt žmones ir verst juos skiepytis- patys matot, statistika rodo, kad skiepas yra š... vertas daiktas. Atėjus rudeniui gripu sirgo ir sirgs žmonės
Aš tikiu mokslu, o ne antivakseriais.
@Vaxer o as tikiu akivaizdziais pavyzdziais, kai po skiepo netenka sveikatu zmones, kokio dar mokslo jums reikia, atsimerkit, pabendraukit daugiau su paskiepytais ir praeis noras tokiu mokslu tiketi, anekdotai jus.
@vaxeriui Nežinau ką Jūs vartojat, jei Jums sveikata pablogėjo? Pažįstų pakankamai žmonių, net sergančių astma ir jiems po skiepo sveikata nepablogėjo (skiepijosi jie įvairiomis vakcinomis), o jau praėjo 8 mėn. Aš irgi pasiskiepijas ir viskas gerai.
Antivaksris yra antivakseris. Jiems nepaaiškinsi, jie net ir negirdi, ir nesiklauso.
MELAGIAI-AFERISTAI BLET !!!! kiek dar žmones apgaudinėsite ir nuodysite ? !!!!!
Viskas aišku kad vakcinos neapsaugo nuo deltos atmainos, o jų dar bus..
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų