Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pati madam skiepykis kiek nori...Yra atsakingų medikų , kurie nelipa ant galvų , o ponia aiškina , kad medikai informacijos nesuteikinėtu ... nes neteks darbų ir t.t
Įdomu kas užsakė straipsnį ir kiek sumokėjo

Kai numiršta nuo kitų negydomų šiuo metu ligų, visiems pofik, nerašo laikraščiai, bet jei numirė nuo Covido ir dar nepasiskiepijęs, tai trimituojama per kelis laikraščius!
@Nida Niekas nuo jokio vadinamo kovido nemire. Plauciai sudega zmonems kuriu negydo nuo plauciu uzdegimo
Įdomu čia gaunasi, jeigu kvalifikuotas skiepa,tai jis jau vos ne valstybės priešas, o kad šeimos gydytojams moka už kiekvieną įkalbėtas pacientą skiepytis tai yra normalu ar ne? Baikite jau raganų medžioklė, baikite įžeidinėti ir dalinti žmonės ant blogųjų ir geruciu! Kas is tuos vakcinos, jeigu visi vienodai užsikrečia ir serga ir platina liga! Taigi žmonės turi smegenų ir patys turi galvoti kaip pasielgti, o ne per prievarta ir jų teisių pažeidimus!
Liaukitės savo straipsniais kiršinę visuomenę, o tokius medikus, kurie prieš skiepus- vyti lauk. Visame pasaulyje žmonės skiepijami.Pasiskaitykit apie Austriją.Prieš savaitę palaidojo kaimynę, kuriai dukra neleido skiepytis.Garbaus amžiaus moteris mirė grynai nuo covido sukeltų komplikacijų, net pašarvota nebuvo, iš morgo tiesiai į kapines o dabar ir pati dukrelė guli ligoninėje,vyras pasiskiepijęs sveikas.

@Pandemija nesibaigs... Nu tai ko biej eigu pasiskepijai, tau gi apribojimų nera,
@Pandemija nesibaigs... Kol bus tokiu ne mąstančių.Medikai -žmonės, o politikai....žmonių išrinkti.Man buvo gerai 1,5 metų, paklausiau propagandos, pasiskiepyjau ir lb.sunkiai susirgau.Aš tikiu savo patirtimi.Prievartai ne ne ne, ir nors apsiputokit .
Apsišviesk teksto autore, yra naujienų
Apsišviesk teksto autore, yra naujienų
Ačiū Dievui, kad yra tokių protingų žmonių, kurie domėjosi, apsiskaitę ir niekada neleis nemokšom gydytojam daryt nusikaltimo su savo artimaisiais. Pasaulyje kiekvieną dieną atsiranda naujų įrodymų apie šitų skiepų nepataisomą žalą žmogaus organizmui, apie tai kalba mokslininkai netgi tie, kurie prisidėjo prie "vakcinų" kūrimo. Kurie sako, kad jos neveiksmingos, o tik žalingos. Apsišviesk biski autore nes tavo žinios pasenę. Pasaulis kyla, nes domisi ir mato, protingų dar yra
Kai tiks spaudimas skiepytis, diskriminacija, žmonių supriesinimas. Slepiami faktai apir rimtesnius šalutinius atvejus po vakcinacijos. Valstybė nenori prisiimti atsakomybę už vakcinos padarytą žalą, ką padarė kitos vakarų valstybės. Ar reikėtų stebetis, kad tokios reakcijos.
Visi kvaili, tik lietuviai protingi
Visi kvaili, tik lietuviai protingi
@Lina Visame pasaulyje žmonės skiepijasi, tik lietuviai kažkokie kitokie, klauso bala žino ko.Ar jūs žinot, kodėl medikai prieš skiepus.Už sergančius covidu, jiems moka priemokas, o be to dar yra nišų iš kurių dar daug kam nubyra į kišenes
@Visi kvaili, tik lietuviai protingi Medikams moka už skiepus ir pacientų gydymą bet ne už tai, kad jie eirų prieš vakcinas....
Tai jai jau gyditojai atkalbineja nesiskiepiti tai reiške su ta jūsų vakcina yra kažkas negerai
Ko čia rauda dėl lėto skiepijimo, kai jau paskiepyta 80 proc suaugusių, gal turi nurodymą suskiepyti visus be išimties

Skaitomiausios naujienos




Į viršų