Medikai padarė stebuklą: iš 6 aukšto iškritęs vaikas gyvens

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai aiškinasi itin skaudžios nelaimės priežastis, kodėl iš daugiaaukščio namo šeštame aukšte esančio balkono iškrito vos 4 metų berniukas.

Šis skaudus įvykis užregistruotas dar birželio 15-ąją, tačiau iki šiol nėra tiksliai žinoma, kaip apskritai nutiko tokia nelaimė. Tiesa, šį pirmadienį Vilniaus AVPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja pateikė kiek džiugesnių žinių apie vaiko sveikatą.

„Berniuką gydantys medikai informavo tyrėją, kad pavojaus vaiko gyvybei nebėra. Plačiau apie jo būklę dėl asmens duomenų apsaugos įstatymo komentuoti negalime.

Tuo pačiu pareigūnai atlieka savo darbą, šiuo metu vyksta apklausos. Pareigūnai bendrauja ne tik su tėvais, bet ir su šios šeimos kaimynais“, – teigė J. Samorokovskaja.

Policijos atstovės teigimu, pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko berniukui žaidžiant balkone: „Teigiama, kad jis žaidė balkone. Tačiau kas ir kaip tiksliai nutiko paaiškės vėliau.“

Šeima – žinoma

Vaiko teisų apsaugos skyriaus Vilniaus mieste atstovai patvirtino, kad gavus informaciją apie šeštadienį į gydymo įstaigą pristatytą sunkios būklės 2015 m. gimusį vaiką, kuris, pirminiais duomenimis, iškrito iš buto, esančio 6 aukšte, Vilniaus miesto vaiko teisių apsaugos skyrius (toliau – VTAS) inicijavo aplinkybių tyrimą ir paprašė papildomos informacijos iš gydymo įstaigos bei policijos.

„Mažametis šiuo metu yra reanimacijoje, policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. VTAS specialistai šiandien nuvyko susitikti su tėvais jų namuose. Specialistai atlieka grėsmės vaikui lygio vertinimą“, – teigė Vaiko teisių apsaugos sergėtojai.

Ši šeima VTAS yra žinoma, o joje auga 5 vaikai: „Šeimai yra taikoma atvejo vadyba. Jai yra teikiamos socialinės paslaugos, kurias organizuoja Vilniaus miesto savivaldybė.“

REKLAMA

Skaudus įvykis

Naujienų portalas tv3.lt rašė apie savaitgalį Vilniuje nutikusią itin skaudžią, bet tik stebuklo dėka ne tragiškai pasibaigusią nelaimę.

Pareigūnų duomenimis, birželio 15 d. apie 12 val. Vilniuje, Justiniškių g., iš šešto aukšto per balkoną iškrito berniukas (g. 2015 m.).

Mažametis dėl įvairių kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę. Aplinkybės aiškinamos.


Rašyti komentarą...
V
Vaida
2019-06-17 18:55:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūs amžinai smerket žmonės ,atsitikus nelaimei tyciojetes iš žmonių ,šeima žinoma ,nežinoma nereikėtų viešinti visuomenėje ,tai dar daugelį žmonės ima tyčiotis ir smerkti tėvus o tai kiti vaikai nepasitiki savo tėvais ,smerkė po tokių vešinimu ir įvyksta dar didesnės nelaimės mastykit kad viešinti nereiktų Apė šeimas,
Atsakyti
-2

J
Jonas
2019-06-17 20:25:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk cia lietuva lietuvis baisesnis uz velni kad ti pazeminti zmogu siaubas
Atsakyti
-2

S
Saliutė
2019-06-18 09:29:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad lietuvis baisesnis už velnią-tikra teisybė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų