Rašyti komentarą...
Daugiau prasmės būtų išleidus draudimus tuoktis ar gyventi kartu skirtingose įstaigose dirbantiems medikams, mat namų erdvėje jie užkratu gali pasidalinti daug greičiau nei pernešti jį iš vieno ligoninės į kitą.
Įdomu ar Veryga norėtų, kad jį nuotoliniu būdu gydytų kardiologas ar chirurgas.
LR konstitucija ir darbo įstatymai neriboja piliečio pasirinkimo teisės dirbti kad ir 10 skirtingų darboviečių. Pandemijos metu Lietuvoje sukėlęs nepasitikėjimo LR institucijomis krizę ir todėl teisiamųjų suolo nusipelnęs veryga dar nori ir antikonstitucinį "įstatymą" prastumti? Greičiau šį durnių kas nuimtų, nes visai įsisiūbavo dengiamas pagal maskvos schemas veikiančio karbauskio.
@xxL tikraitas Veryga medikams rakstis,kisius uzdraude visur lipduku pries korupcija prikabinejo ,etatus reguliavo uzdraude lakstyt is ligonines i poliklinika ir i kitus miestus ...taip ir turetu buti nes jie lakstydami nespeja visu aptarnauti ir tik pro begom ligonius apziuri nes reikia lekt ,sedekit kur kam priklausi gal eiles sumazes
Kodėl visi pikti ant medikų. O kai patiems atsitiks bėda, kur kreipsimės. Kodėl iš užsienio lietuviai lekia pas gydytojus į Lietuvą. Todėl kad jau patyrė kad vis tik čia medikai geri. Aišku būna visokių medikų, bet gerbkime geruosius.
Veryga teisti reiketu jau uz zmoniu deskreminavima ir uz padaryta betvarke, sujaukta sveikatos sistema.
Be abejones medikai yra viruso zidinys. Kokio velnio laksto is vienos poliklinikos i kita, taip ir uzkrecia visus. Paziurekite kas Vilniuje darosi santariskese, tiesiog absurdas!!!
@Nesuprantu O tai kas tą virusą atveźė į Lietuvą? Ar tik ne keliautojai, poilsiautojai, slidinėtojai? Nu tai ėmė ir išplito šalies viduje.
Medikai ar jus isdirbate 40val.vienoje istaigoje per savaite..Dirbate po 4val. ,o gaunate kaip uz 8val.Iki pietu dirbate valstybineje istaigoje ,o po pietu jau privacioje.Tai Jus didziausi koronoviruso uzkretejai ir senjoru zmogzudziai.
Ne medikai, o kažkokie bomžai. Nevalyvi, pikti, kvaili
@Ona Tikriausiai neturėjote problemų su sveikata. Kai turėsite ir negalėsite patekt pas jums reikalingą specialistą, kalbėsite kitaip. Nes jų yra nedaug, todėl ir dirba per kelias vietas.
Prie sovietu nebuvo tokiu nesamoniu.turi darba ir dirbi.
@As Prie sovietų buvo GULAG ir niekas nieko nedirbo, o medicina buvo XIX a. lygyje, kokiame šiuo metu vis dar yra kacapijoje.
Palikit medikai mus likimo valiai,mes po truputi pradesim nykti,o jus isvykit,kur uz savo darba verti,visko,o likusieji gyvi mes tada Veryga garbingai tautos akivaizdoj pakabinsim aikstej.ir pakarsim,vistiek musu visu ateitis tokis
Kuo ilgiau Veryga vadovaus tuo greičiau nusirisim į bedugnę
Į viršų