Rašyti komentarą...
ką Lenkija daro blogai? Ar šiame regione visąlaik reikia "atsiklausti" Berlyno (dėl noro pirkti pigias dujas ir vw /škoda gamyba RF) ir Paryžiaus (siekiančio ir toliau eksportuoti sūrius ir vyną su "renukų" gamyba RF)??? Tiesiog deda į klenes dėl lenkų pasitvirtinto biudžeto karinei technikai ir amunicijai...
@VISIŠKAI NEAIŠKU viska jie gerai daro, dar geriau butu, kad kai kurie ju politikai atsikratytu to noro diktuot visiem, kaip gyvent (turiu galvoj lenkam), tada tikrai sklandziau reikalai eitus.
Oi nesidžiaukit lenkais tai ne tie žmonės jie ir Vilniu norės atsiimt jei ka . Ukrainiečiai irgi ne kas tai labai užsispyre ir karingi žmonės savo tautai jie didvyriai viskas gerai bet kitiems nežinau nelabai sutarsi su jais . Europai jie diktuos savo sąlygas nebus niekam jokiu nuolaidu jie aršesni už lenkus kurie Briuseliui yra galvos skausmas nesutarimai.
Kaip gerai, kad ne tokie komentatoriai valdžioje.Tokių durnių nesu mačius, gėda vien pagalvojus, kad šitaip komentaruose diskutuoja lietuvaičiai.Jei šitaip mąstantys patektų į valdžią, Lietuva išgaruotų akimirksniu, nebeliktų ne tik, kad žemėlapyje, bet ir jos vardo nebebūtų.Ačiū Dievui, kad turime protingą, dirbančią Valdžią.Didžiulės sėkmės Jiems sunkiame laikmetyje ir ypač šiandien atsakingame ir sudėtingame darbe.
@Aniger Prajuokinai čia žmogau su ta valdžia
@. ar verk ,bet valdžia yra tokia, kokie esame mes
Šaunuoliai lenkai. Kol prancūzai bei vokiečiai kaupiasi prieš maskolius, lenkai gelbsti ne tik Ukrainą beet ir Europą.
Giminaitės vyrui gėda, kad yra rusas.
Draugų vaiko lietuvių kalbos mokytoja uždraudė rašyti rusijos pavadinimą didžiaja raide, nes ji (ruzija) neverta to.
Žiurkėne gedviliene išsigąs Astravo ir nustos uzdraudineti parduotuviu maiselius
@Gal Niekas ju nedraudzia. Apmokestins, o mokesim mes pirkejai. Kaip buvo taip ir bus. Tik gaaaaaal per kameras spoksos kad i kisene neisidetum.
@Hate Maišeliai ir dabar apmokestinti už dyka parduotuvėj nieko nėra ir už lentynas sumokat . Mąstykit bent truputi .
gasdina Astravu,tai vilniečiams bus ne kas,juk jie turtingoji Lietuvos dalis!!!!!
@Ukrainiecai Nejuokink prisivoge tai nesiskaito kad turtingi esą
Lietuviai ir lenkai yra ypatingai atsakingi už Ukrainą, kadangi dėl jų kaltės Ukraina pateko į ruskių glėbį - Ukraina buvo LDK sudėtyje, vėliau Lietuvos - Lenkijos valstybės sudėtyje. Ypač lenkai buvo nuožmūs ukrainiečių atžvilgius, dėl ko šie pasidavė ruskių įtakon, tikėdami esą tai broliai. Bet visi okupantai yra okupantai, visi engė ir stengėsi nutautinti, kaip ir lietuvius lenkai. O vokiečiai draugais mums nei kokiems ukrainiečiams niekada nebuvo ir tikriausiai nebus, nes per amžius buvo tik priešai, o dabar - "vyresnieji broliai". Iš vokiečių veiksmų neatrodo, kad jie norėtų Ukrainos pergalės, nes praleido progą tai įrodyti prieš prasidedant karui. Jei vakarų didžiosios valstybės laiko save išmintingomis ir įžvalgiomis, tai turėjo numatyti ekonominį efektą laiku įsikišus sutaupyti ir savo išteklius, ir neleisti žūti daugybei abiejų karo šalių žmonių. Juk žmonės yra žmonės bet kurioje šalyje, o ne kokios malkos. Bet matyt vis tik yra nenuneigiami marksizmo teiginiai apie kapitalizmą, kuriam pelnas aukščiau už žmogų. Juk pilna faktų apie turtuolius, kurie iki mirties gailėjo pinigų net savo vaikams ar anūkams gelbėti mirtino pavojaus atveju. O turėtų būti kaip prancūzų revoliucijos lozunge - žmogus žmogui bičiulis, draugas, brolis. Juk gyvename ne dėl pinigų, o dėl kitų pagarbos, meilės, juk tam ir kuriame šeimas. Net paukščiai tuokiasi visam gyvenimui, pav. gulbės, ir jokių turtų nesusikrauna
Kur detis kur sleptis, musu UFO tyli ir tyles, baisu kai pagalvoji kas butu. . . Fokuchimos atomines el. Katastrofa parode kaip reikia isgyventi, bet su musu UFO bus blogai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų