Smurtu vaikus bandę auklėti du vyrai, ko gero, ilgam prisimins, kad drastiškų auklėjimo priemonių taikyti nevalia.

Šilutės r. apylinkės teismas praneša nuteisęs kaimynės vaiką su medine lenta apdaužiusį ir posūnį diržu išvanojusį šilutiškius.

Į kovą prieš mažametį – su lenta rankoje

Pirmasis teismo nuosprendį išgirdo kaimynės vaiką su lenta aptalžęs vyras. Incidentas įvyko praėjusių metų vasarą, kai niekur nedirbantis, 2 grupės invalidumą ir 9 klasių išsilavinimą turintis kaltinamasis ant savo malkinės stogo pastebėjo tris mažamečius kaimynų vaikus.Liepė vaikams lipti žemėn, bet vienas iš jų nepakluso. Vyras čiupo po ranka pasitaikiusią lentą ir sviedė ją į vaiką. Lenta mažamečiui pataikė į pakaušį ir kairę ranką. Vaiko teigimu, jam nukritus nuo stogo ir pasileidus bėgti namų link, kaimynas su ta pačia lenta dar kelis kartus spėjo trinktelėti jam per galvą. Berniukui buvo nubrozdintas kairysis dilbis, sumušta galva – nustatytas lengvas smegenų sukrėtimas.

Savo kaltės vyras nei ikiteisminio tyrimo, nei teismo metu nepripažino. Pasak jo, priėjęs arčiau prie malkinės pasičiupta lenta jis tik pamojavo, bandydamas nuo stogo nuvaryti vaiką, tačiau šioji iš rankų išsprūdo. Kad ji būtų pataikiusi į kaimynų vaiką, pasakojo nepastebėjęs, ir namų link bėgančio vaiko nesivijo, jam nesudavė, o tik pagrūmojo ranka.

REKLAMA

Tačiau iš sūnaus draugų išgirdusi, kad kaimynas muša jos vaiką, nubėgusi prie malkinės vaiko mama pamatė vaiko pasakojimą atitinkantį vaizdą. Vydamasis jos sūnų, kaimynas du kartus lenta jam sudavė per galvą. Moteriai pradėjus šaukti, smurtas liovėsi. Blogai pasijutęs berniukas nedelsiant greitosios pagalbos automobiliu buvo išvežtas į Šilutės ligoninę.

Tyčinį nesunkų nusikaltimą padariusiam vyrui skirta laisvės atėmimo vieneriems metams bausmė, jos vykdymą atidedant metams. Nukentėjusiam vaikui smurtautojas privalės sumokėti 500 litų neturtinės žalos atlygio.

Auklėjo posūnį

Į teismą papuolė ir šilutiškis, kuris diržu su sagtimi „auklėjo“ mažametį posūnį. Kad berniukas namuose patyrė smurtą, pastebėjo vaikų darželio darbuotojos: ant vaiko sėdmenų jos išvydo kraujosrūvas. Apie tai buvo informuota įstaigos direktorė.


Rašyti komentarą...
A
Alytiškis
2012-07-23 07:05:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
niekas nieko be reikalo nelupa...
Atsakyti
0

p
psikologas
2012-07-23 19:15:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
matosi gerai dave tau vaikystei lentom per galva:)
Atsakyti
0

s
saule
2012-07-24 07:18:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skaitant komentarus susidaro ispudis, kad vaikai auga kaip zverys, o visos "tereses" ir "petrai" liezuvius iskise tik ir laukia, kada gales savo inirsi islieti. Tiesingai, aukleti reikia ne tik vaikus, ju tevus, visu pirma "tereses", kurios nekencia visu aplinkui. Issivaizduokime, ka pasakytu tokia "terese", jeigu vaikai zaisdami imestu kamuoli i jos astru darzeli po langu... Uz lentos ir per galvas:), tiesa? Ir kokia tada gali buti pagarba vyresniems? Jaunimas siais laikais auga issilavines, kulturingas, kelia sau tikslus bei ju siekia, ir nereikia nepaklususio suaugusiu mustrui vaiko ar vieno kito blogai besielgiancio nepilnamecio lyginti su visais Lietuvos vaikais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų