Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
tiems, kas turite ar planuojate pirkti sklypus! Rekomendacija (straipsnis):

„Sudubliuoti sklypus Nacionalinei žemės tarnybai ne problema“.
Čia aš esu kalčiausias,nes visiems nuo Lietuvos Nepriklausomybės pradžios esantiems valstybės tarnautojams,netgi miškininkams,muitininkams leidau švaistytis.Aš buvau jaunas manes niekas nesuprato.
Kad Matijošaitis užsiima nelegalia ir nusikalstama veiklą niekam čia jokia naujiena. Jis jau nemaža Kauno miesto dalį taip perpardavė, perdalino ar kitaip ši žėmė perėjo per jo rankas. TAčiau jei tu paprastas pilietis ir nenori mokėti didžiulių kyšių Matijošaičio aplinkai, tai nesvajok nei susigražinti priklausantį žemės sklypą, nei jei jau yra atkurta nuosavybė jį susitvarkyti iki galo. Čia žemė brangi, tai yra iš ko užsidirbti Matijošaičių klanui. Jų veiklos modelis ir metodai nesiskiria nuo Henriko Daktaro. Tik vienas Pravieniškėse, kitas meras ir visų gerbiamas. Tad matijošaičio pagalbininkai ir ištikimi tarnai yra tiek Registrų centras, tiek Nacionalinė žemės tarnyba, tiek ir statybos inspekcija. Todėl jis yra karalius ir daro ką nori, o jūs tik žiūrėkite į jo nusikalstamą veiklą ir pavydėkite. Išsirinkote turtinga, galinga ir įtakingą nusikaltėlį, tai džiaukitės ir neverkite, kad jis daro nusikaltimus. O juk dar ir trečia kadencija laukia. Juk dar yra Kaune laisvos žemės, yra nenaudojamų kapinių laisvi plotai, yra dar senų nenugriautų daugiabučių. O kur dar visokie miesto parkai, kur dar visokie nenaudojami pastatai ar statiniai. Tad dar liko ką targavoti, tad dar verkiant reikalinga viena kadancija, o ir tokių solidžių kyšių niekas nepasiūlys jei nebūsi meras. Tai šaunu, toliau rinkite tik Matijošaitį ir nieko kito, Juk žmogui reikia gerai gyventi.
Visvaldo kunigaikštystės gyventoja Ironi
Visvaldo kunigaikštystės gyventoja Ironi
@neverkite Puikus meras. Stadioną pastatė, gatves išasfaltavo, parkus išpuošė betono luitais. O jei ir nusikaltėlis, tai kauniečiams būtų tik pliusas. Mūsų miestas nesivadovauja materialios naudos nekuriančiais parametrais, tokiais, kaip moralė, įvairios ten dvasinės-kultūrinės subtilybės. Kaip vienas pažįstamas, einant balsuoti, pasakė: apsukrus, Kaunui tokio reikia. Amen.
@neverkite Yra dar Kleboniškio miškas, kurį taip nori perimti miesto savivaldybė į savo rankas ir patvarkyt.
Palykit musu mera ramybeje kiek jis gero Kaunui padare ir kitu mums nereikia
Norėsi mušt-lazdą rasi-prieš merų rinkimus yra daug norinčių sužlugdyti Kauno merą ir jo šeimą ir suprantama-kad ir liūtui ,bet sunku išsilaikyti,kai jį puola šimtas šakalų
O anūkėlio per 7-is metus uždirbti 18 MILIJONŲ...nepatraukė prokuratūros dėmesio ???? Kodėl ??????? O senelio beretinio, žemių perkėlimai iš aukštaitijos šabakštynų prie ežerų..nepatraukė prokuratūros dėmesio ????? Vsio zakona ?????
@eziukas O čia kažkas lenktynėse dalyvauja?
@Vis mažai žiūrime,ar teisybė visiems vienoda,ar kažkam ji negalioja,
@eziukas Apsikeis lagaminais su pinigais ir tiek žinių bus.
Naujo ,obuolys nuo obels netoli krenta.
Kol jūs pavydit jei žmogus turi uzka pirkti tai lai valo visus sabakstynus nors miestas gražiau atrodys ,kaip kurie sugeba ir už eurą nupirkti sklypąilijono verta o čia žmogus milijonus moka šlykštu skaityt tokius pavydu sergančius straipsnių autorius
@Geras Norėtų bet atitenka išrinktiesiems
@Visi Nori būt "Išrinktuoju" ? Klok milijonus, ir turėsi, - nereikės kitiems pavydėt. Neturi "atliekamo" milijoniuko ? Tai ir sėdėk, "suraukęs subinę" .
@Geras Geras,kad tu durnius pateisini nusikaltimus
@Nu Savi savus palaiko.
Sveikinu kauniečius, išsirinko buvusį milicininką ir turi ką turi. Ta padermė lenda į valdžią tik dėl savo kišenės. Šustauskas buvo geresnis pasirinkimas- nevogė.
@kaubojus Arba durnas, arba vagis?
@Kaip ten sako Jeigu nevagi, tai durnas!
@kaubojus o tave sveikinu su čimašiumi..jūsų meru,kur užsakymus iš savivaldybes gaudavo čimašiaus meilužė.Vsio zakona...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų