Rašyti komentarą...
Piktinasi, kad kažkoks veikėjas neva niekuna žydų asmenis. O kai niekinami lietuvių tautybės asmenys? Niekunama kultūra, senosios tradicijos? Viskas tvarkoj?
kada žydasnukiai nustos žudyti žmones ir atvaduos okupuotas palestiniečių žemes nuo savo šūdinų snukių. Žydų nuoppelnai - sugriauta kapitalizmo ir demokratijos keliu sukanti rusija. Žydas leninas įkūrė konclagerius. Kai leninas nustipo žydai zinovjevas su kamenevu įsiūlė į aukščiausią valdžią staliną. Tas apginklavo Hitlerį ir užsiundė ant europos.Skatynos žviegia - rusai žudo. O ką žydasnukiai veikia? Piderokr
atijos net pirstelt bijo.
Ėsk kakį
@Masiuli masiulis paspringo savo kaka
Remygučio akytes traukia tikutis,kai per žinias dabar kalbėjo,lašinukų rinkės, papukai auga...matyt,ėda iš tų nervų su suolo drauge seimo salėj kartu
juokingiausia kai kuri opozicija
juokingiausia kai kuri opozicija
Pamenu,kaip ji klykavo,kad ne seimo,o teisėsaugos darbas,dabar,kai ėmėsi teisėsauga,opozicijos klounai(ne visi)nebalsuoja..ko jūs verčiat save į durnius
Kadangi LR nera nei GP nei teismu, - landsberginiu clienams ir marionetems, tai belieka kliautis tik ES strukturomis
@paleisti taip taip, ES struktūros kaip tik ,,dievina'' antisemitizmą-pagal tave???
@taip taip šiandien Olandija uždraudė tiekti karines medžiagas Izraelio teroristams dėl jų vykdomo genocido Palestinoje.
GP, - KU KU? Kaip ten su istatymais?
GP, - KU KU? Kaip ten su istatymais?
Pagal galiojantį teisinį reguliavimą užsieniečiams, kuriems suteikta laikinoji apsauga Lietuvos Respublikoje, įdarbinti valstybinės kalbos mokėjimo kategorijos netaikomos 2 metus.
Tačiau Vyriausybės nutarime nustatytos tvarkos praktiškai niekas nesilaiko ir nesirengia laikytis. Vilniuje išgirsti lietuviškai kalbant jau tampa iššūkiu.
Valstybinė kalbos inspekcija dar pernai informavo, kad nuo 2024-ųjų kovo pradės tikrinti, kaip šalyje dirbantys karo pabėgėliai iš Ukrainos moka lietuvių kalbą.
Inspekcija nurodė, kad darbdaviams nepateikus sertifikato apie jų darbuotojo išlaikytą kalbos egzaminą „Kalbos inspekcija ir savivaldybių kalbos tvarkytojai bus priversti imtis poveikio priemonių“.
Tačiau Vyriausybei vienodai, kad nesilaikoma jos pačios priimtos tvarkos. Bukalaurų "teisinei valstybei" teisė negalioja. Moteriausybė labai pasipiktino Valstybinės lietuvių kalbos inspekcijos ketinimais vykdyti tos pačios Vyriausybės nutarime nustatytą tvarką!
Ingrida Šimonytė tokį inspekcijos elgesį pavadino nepagarbiu, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen – atitrūkusiu nuo realybės, jį kritikavo ir kultūros ministras Simonas Kairys, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė. Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė inspekciją kaltino empatijos stoka bei žadėjo stabdyti „karo pabėgėlių ir juos įdarbinusių įmonių persekiojimą“.
Va taip. Kada norim, įstatymų laikomės, kai nenorim - nesilaikom ir įstatymus vykdančius pareigūnus juos priėmusi vyriausybė "smerkia". Ar gali būti didesnis absurdas?
Ir kam Lietuvoje tie Lietuvos įstatymai ir lietuviai? Kam tik nori, tik ne yriausybei, kuri pati taip nutarė.
kad tu nemoki lietuvių kalbos,kas čia da
kad tu nemoki lietuvių kalbos,kas čia da
@GP, - KU KU? Kaip ten su istatymais? Yriauusybei???
Namo namo Seimas namo... Tikiuosi darbus
Namo namo Seimas namo... Tikiuosi darbus
Žemaitaiti -> Pavaryk . Seimūnai, jums čia ne Gražulis, bizūnų gausit iš Strasbūro su pinigine kompensacija jam, bet nieko, piliečiai juk "susimes " kaip ir kiekvieną panašų kartą.
Kopėčiom antisemitas lipo
Pažiūrėt ar tikrai tas žydas krito
Kas su tokiu ,,prezidentu,, šnekės
Bet ,,hamaz'e,, draugų turės...((
@GRAFAS Ozio berete suds kruva tu o ne grafas hahaha HAHaHA
"Demokratinės Lietuvos"žlugimas Lukašenkos pamokos kaip kitaip mąstanti užguit kuris dar kalba apie vagis mąstančius varguomenę
@Lietuvis rašyk rusiškai,nieko nesupratom..kodėl nepasivadinai,,tauta'' arba ,,Lietuva'',tokiems kaip tu tai būdinga
@oje ,,liaudis,, būdinga...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų