Rašyti komentarą...
Atsistatidinti yra maza. Reikia kad Landsbergis ir jo komanda kompensuotu valstybei padaryta zala: finansine ir moraline. Tai yra kad jis turi sumoketi valstybei kompensacija arba bauda- vadinkite kaip norite, bet kodel visa Lietuva ir kiekvienas mokesciu moketojas turi srebti Landsbergio veiklos pasekmes?
Klounų valdžia. Nieko ne išpirdolins. Tik naivuoliai tuo cirku toki. Tas anūkas toliau Lietuva smugdys. Jis gėda daro Lietuvai. Su juo Europoje niekas nesikalba rimtai.
Lansbrrgis paduoda pareiskima, simonyte pasiraso ir paduoda anukui savo pareiskima...... Tas pasiraso. O mums valstybine svente.....
O gal vyriausybei nereikia atsistatydinti, o taisyti savo klaidas Atsistatydinti lengviausias kelias.Priš...ir į krūmus.O atėję nauji, kaltę vers buvusiems ir sakys, kad jie čia nieko dėti.Štai jums Amerikos palaikymas ir sankcijos. Daugiau bėdos, negu naudos
brighteon. com/72d9741c-6a4e-4485-98b6-a49762dfeda3
Nepalaikome ministrų atsistatydinimo. Į atsakomybę patraukti Lietuvos geležinkelių vadovą, taip pat susijusius su šia ataka asmenis iš Klaipedos ir kitur.
abc. net.au/news/2021-12-11/brazils-national-vaccination-program-hacked-/100692952

Brazilai duoda. Zmones Pradeho kovoti su sistema, istryne vakcinavimo, duomenys is sistemos.
Japonai tyliai suka nuo vakcinu
Japonai tyliai suka nuo vakcinu
youtu. be/hUOAQHGF8y8
Landsbergis,Skuodis trūksta Pavilionio kartu su Armonaitė ir Simonyte
Cirkas,cirkas,cirkas,cia tik mums rinkejams akiu dumimas tie pareiskimai,
niekas ju neatleis,o si vyrausybe taip nukrito i bedugne,kad jau daugiau
nera kur kristi.
Į viršų