Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Manau, kad namų mokymas yra geras dalykas, nes yra vaikų kurie tikrai labai mėgsta mokytis, bet nenori eit į mokyklą, nes iš jų yra šaipomasi, kad jie kitokie, neturi draugų arba tiesiog negali susikaupti ir jiems tas trukdo. Galbūt namuose jau jaustųsi geriau su savo artimais ir jiems būtų tai tik į naudą, o ne koks laiko švaistymas su įvairiais durniais mokykloje.
@Aušrinė Pilnai su jumis sutinku. Gabiems vaikams yra sunku atrasti save paprastoje mokykloje.
Mokykla yra skirta vaikams palaužti, kad neklausinėdami vykdytų, kas jiems nurodyta.
@Rimas Rimai, as jums pritariu. Butu idomu su jumis pabendraut, as turiu vaika, noriu paklaust ar jus turite?
Nesu sutikęs vaiko, kuris savanoriškai , niekieno neverčiamas...sėdėtų namuose prie knygų 6 valandas..deja taip yra, kad išmokti galima tik kartojant ir kartojant užduotis...
@P.Morkūnas Štai tame ir problema. Mokymosi galimybių tiek daug , o daugelis vis dar suvokia šį procesą kaip SĖDĖJIMĄ prie knygų. Sėdėjimas pats nei įkvėps, nei išmokins. Yra begales mokymosi metodikų judant, būnant lauke. Jei vaikas nepraranda žingeidumo mokytis tik kaldamas sausą medžiagą, jo smalsumas beribis.
@P.Morkūnas Dievai, skaitau ir galvoju, ar apskritai žmonės turi žinių, kas yra mokslas ir mokymąsis, jei vis dar gebame teikti tokio pobūdžio komentarus⁉️
Mielieji, visi, kurie remiatės savo asmenine ir, kaip tenka skaityti, gan ribota patirtimi, geriau jau susilaikykite, nes dinozaurai su savo kiaušiniais išnyko jau seniausiai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų