Rašyti komentarą...
O ko jiem ieskoti? Jei jos net apibudinti negali.
Jonas Kalzauskas iš Justų
Jonas Kalzauskas iš Justų
Justiniškėse mano dukrą irgi kažkoks diedas persekiojo. Suradau pats nenaudėlį. -1. Tiesa, per metus tris kartus išgąsdino dukrą su draugėmis. Daugiau nemačiau rajone jo. Gal migravo į koralus?
Visi besipiktinantieji-eikit dirbt policijon ir netrūks darbuotojų. Išpo žemių neiškasi, jei nėra.
@Jagla Tai gal pats eik kitiem nesiules Policija reikalinga apginti tik valdanciuosius O sunauja lai bando apsiginti patys Ir jei toki pedika suzalosi tai maza nepasirodys Kol policija nestos tautos pusen tol ir bus bardakas ir visokie kreivi sleivi tyciosis is tautos
Tai,taip sitokiose situacijose neturi darbuotojo,nera pinigu o jus pabandykite nesumoketi uz patarnavimus arba likti skolingi tai anstoliai labai greitai prisistato o va kur vaikus uzpuola nebera nei vaiku teisiu nieko….Supuvusi musu sistema kaip buvo pries 20 metu ,lygiai tas pats liko iki siol,tik naujus kelius pratiese.
Kur tie filmai apie sovietmetį? Ar taip gyvenom? Patruliuodavo ne tik milicininkai bet ir įstaigų savanoriai!
Į pamegink pagauti tokį pats suniokoti jam tą snukį, tai greit tiriama pradės prieš patį kad suniokojai padla tokį, be teismo nukankinciau net nesuabejojes...
Padėkokime skverneliui, kuris visus išvaikė į priešlaikines pensijas
Tai didžiausia valstybės gėda. Policijai skiriamos lėšos - apgailėtinos, kai tuo tarpu įtartini mūsų valdžios atstovai, mėto pinigus į visas puses, skraido į įtartinas komandiruotes ir kt.. Laikas tautai sukrusti, mes juos renkame, uždirbame jiems atlyginimus o jie tyčiojasi iš mūsų ir kraunasi turtus.
Eisim patys i gatves ir traiskysim tokius iskrypelius. O mums nieko nebus nes truks tyreju kad istirtu kas buvo
@Snaiperis Teisingai pradekim nuo seimunu Po viena i savaite Tai uz poros menesiu visi bus kaip sventi
Tai kad nieko nuostabaus. Policininkų iš tikro labai trūksta. Čia kaip mokykloje liktų kokie 3 mokytojai... palyginimui.
Algos mažos, o krūvis didelis. Pažįstamas, į klausimą, kodėl išėjo iš policijos (nuo vaikystės svaigo dėl šios profesijos) atsakė: aš norėjau padėti žmonėms, o ne saugoti seimą nuo bomžų... politikams nesvarbūs žmonės.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų